Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ördögimádók! Milyen rituálékat...

Ördögimádók! Milyen rituálékat végeztek? Csoportos szertartások?

Figyelt kérdés
Aki nem ördögimádó, de jártasa a témában, kérem írjon!
2011. júl. 10. 20:09
 1/10 anonim válasza:
64%
Keressetek egy szüzet és kössétek fel....ördögimádók....
2011. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Leírom neked hogy miről szól az Igazi Ördögimádat és küldök megfelelő anyagot a tanuláshoz, továbbá hozzám fordulhatsz privátba a kérdéseiddel is.


Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán/Lucifer személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene, de vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg, magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják számukra negatív jelentéssel.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak “teremtették”, de szerencsénkre Sátán Atyánk ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az ellenséges istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől.


A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán követőit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, boszorkánymestereket hanem a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták (lásd “szent” inkvizíció). Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok és gyermekek szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján a média és a nagyközönség megítél minket és Sátánt nem más mint antikereszténység nem Sátánizmus. A LaVey féle “sátánizmusnak” még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)


A judeo-keresztény isten Jehova/Adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.


ui.: Akik kezdők a Sátánizmusban azok számára nagyon ajánlott elolvasni mindent ezen az oldalon:


[link]


Megfelelő nyelvtudás híján pedig itt:


[link]


És most már én is elérhető vagyok blogomon:


[link]

2011. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Én egy ördögimádó vagyok, van egy ördögimádó egyesületem, a neve: navivesze = Nagy Villásfarku Veres Szeretők

Minden teliholdkor összegyűlünk, fekete köpenyt öltünk magunkra, szárított halat eszünk és tejet iszunk. Néha-néha megerőszakolunk pár kecskét vagy galambot. Sőt egyszer volt, hogy felgyújtottunk egy köztéri szökőkutat.

2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ennyi f4szságot már régen olvastam, mint amit a második összehordott.

A zsidók az ördög népe, keress egy rabbit, talán segít. Vagy esetleg egy zsidó ismerőst, aki bejuttat egyhez, mert nem igazán alacsonyodnak le az emberhez.

2011. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az utánam lévő üzenő ha elolvasná a harmadik üzentet, értené, hogy valójában miről is szólnak ezek a szekták, vallások, a hit mögé akarják saját barbárizmusukat és huligalizmusukat. Mint hogy ez a irományodból is kitűnik régen se volt más. Brutális módon öltek embereket valami isten miatt, amit még több ezer vagy nem tudom mennyi éve a primitiv emberek elődök kitaláltak.... Ha szerinted ez, így nem kell elítélni akkor már baj.
2011. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

08:34


Köszönjük az értelmes hozzászólást....:) Sajnálattal közlöm hogy a zsidók a te undorító istened népe, és Sátán az ő ellenfelük.

2011. júl. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Akkor ez nem tartozik hozzá a hagyományos ördögimádó rituálékhoz?


[link]

2011. júl. 11. 22:32
 8/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak köszönöm az értelmes hozzászólást!
2011. júl. 11. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, Sátán számára határozottan sértőek ezek a megmozdulások. Mint írtam csak a divatsátánisták áldoznak vért Sátánnak, azokat pedig Sátán mind megveti. A belinkelt oldalakon tanulhatsz Lucifer valódi követéséről.

És szívesen.:)

2011. júl. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

2


Az nem Ördögimádat, hanem Sátánizmusxd

2021. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!