Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igazak ezek a körüzenetek?

Igazak ezek a körüzenetek?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban kaptam egy olyan körüzenetet, hogy volt egyszer egy súlyos baleset ... es ott megsérült egy lány akinek kifoljt a szeme és azt irja, hogy tovább kell küldeni min. 10 embernek, mert ha nem, éjfélkor megjelenik a lány és csorgat a szemébol az illető szájába és irta még, hogy volt egy fiú akit nem nevezne meg és ő nem küldte tovább és vele megtörtént ez. Tényleg megtörténhet ez, vagy kamu?
2011. júl. 14. 15:20
 1/7 anonim válasza:
Nem.
2011. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Már az, hogy megkérdezted bizonyítja, hogy hülye vagy.

Abba biztos vagyok, hogy lány, és gondolom 12-13 éves.

2011. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jaaaj mi van akkor ha nem küldöd el? jaa igen.. kifojik a szemed... :/ az szívás.. :D legalább eggyel kevesebb idióta a földön. :)
2011. júl. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer kaptam egy üzenetet, hogy valami kislány meghalt pár éve, és ha nem küldöm tovább 1 héten belül asszem 20 embernek akkor a kislány szelleme megöl. Fél éve kaptam az üzit, azonnal kitöröltem, 1 embernek sem küldtem tovább és tádááám élek!
2011. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2. és 3. válaszoló, én csak megkérdeztem, ezért nm kell startból lehülyézni vagy idiótázni ... (és nm vagyok lány, sem 12-13 éves :P)
2011. aug. 23. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne gond azzal, ha bármi mást megkérdezel, de az, hogy egy ilyen kérdést tettél fel nem egészséges.

Alapból már csak egy kicsit is hinni benne hülyeség.

Ez nem olyan, mint pl. a vallások és Isten, abba ha hisz valaki még azt mondom jó, de körüzenetek, komolyan?

2011. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ki mondta, h hiszek benne, attól, h megkérdeztem, még nm biztos, h hiszek benne...
2011. szept. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!