Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Feketedik az ametisztem,...

Feketedik az ametisztem, miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy az ametiszt a színéből "veszíteni" tud, kifakul, ha nap éri hosszabb ideig. Épp ezért semmi ártó dolognak nem teszem ki, viszont most észrevettem, hogy az eddig szép lilás kövem alja elkezdett sötétedni, és helyenként már fekete. Ez miért van? Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. júl. 17. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet még nem is hallottam. Nekem is az ametiszt a kövem. Nem tudom szoktad e tísztítani. Ezek a közek sajátossága, hogy magukba szívják a negatív energiát. Amikor viseled naponta meg kell tisztítani folyó víz alatt, és éjszakára nem baj, ha vízbe teszed, de néha kell neki a mély tisztítás, ami azt jelenti, hogy legalább 10 percig folyó víz alá teszed és tiszta tengeri sóba ágyazod 1 éjszakára, ilyenkor a kövek saját rezgéshulláma visszaáll, majd pár másodperc alatt a napon feltöltöd, de tényleg csak pár másodperc különben ellenkezőjét éri el a hatása. Nem tudom segítettem e, ez lehet e a baj????
2011. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szoktam tisztítani, bár magamon nem viselem, csak marokkő :) Meg igazság szerint ez nem az én "kövem" lenne, de vmiért vonz. : ) Bár már hetek óta nem hordtam magamnál, vhogy nem is tudom.. nem volt szükségem rá, ilyenkor írták is, hogy akkor nem kell magunknál hordani (vagy magunkon). És tény, hogy ez idő alatt nem is tisztítottam, lehet tényleg ez a baja :S
2011. júl. 17. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is "beszürkült", tök mérges voltam, mert először azt hittem szodalitot "sóztak rám", de állítólag ez a kő érzékenyen reagál a fényre, azért csinál ilyeneket. De tartok tőle ez már így marad :-(
2011. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!