Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mivan akkor ha a felhasználó...

Mivan akkor ha a felhasználó név mellett 666-os szám van? Ez csak babona?

Figyelt kérdés
párommal 2006.06.06-án jöttünk össze ,ezért gondoltam a három 6-os számot ,egy felh.név után,de most olvastam,hogy ez egy ördögi szám??Már régóta ez a felhasználónevem mellett van ,csak most olvastam.Biztos van másnak is ilyen számú valamilye nem?
2011. júl. 26. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elvileg az ember száma 555 Sátán száma 666. De ez egy szép motívum is, nekem jelentés nélkül is tetszik, és ha a fejére állítod, máris 999. Szóval csak az tulajdonít hozzá jelentést, aki ezt az egészet nagyon komolyan veszi, meg "fú, ez biztos sátánista" felfogású. Használhatod attól nyugodtan, legfeljebb ha valaki rákérdez, elmondod, hogy mért is van a 666. :)

(Erre írtam, hogy tetszik:

[link]

)

2011. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a szám benne van a Bibliában, mégpedig a János, Jelenések Könyvében. És úgy van ott, hogy "az ő száma pedig 666 , és itt az "Ő" a Sátán. És a Sátán nevét, vagyis a számát nem szabad felvenni annak, aki nem akar a Sátánnal tartani. De ez egészen más dolog, hogy ha egy dátumot jelöl, azzal még nem vettétek magatokra azt a számot.
2011. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!