Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire lehet következtetni,...

Mire lehet következtetni, hogy gyermekként ilyeneket éltem át?

Figyelt kérdés

Kiskoromban, ilyen 5-6-7 éves korom körül, mikor külön szobába költöztem szinte minden éjjel sírva keltem fel. Arra emlékszem, hogy mindig mikor lefeküdtem aludni és becsuktam a szemem, sötét és magas árnyékokat láttam magam körül. Nagyon bizarr volt, féltem tőlük és még a mai napig ha felidézem azt a képet/érzést amit akkor láttam és éreztem, érzek valami nyomást belülről.. Nehéz ezt megfogalmazni tulajdonképpen.. Szóval szinte minden éjjel sírógörcsöm volt, de nem emlékszem énsem hogy konkrétan mitől, de ezek az "árnyak" szerepet játszottak benne, mert mikor becsuktam a szemem mindig ezeket láttam.

Van valakinek hasonló tapasztalata?? Vagy valaki tud erre írni valami magyarázatot hogy miért volt ez?


2011. júl. 30. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt hasonló. Minden egyes nap arra keltem az éjszaka közepén, hogy egy rózsaszín-fehér alak közelít felém a fel felől. Olyankor kirohantam, majd amikor visszajöttem már nem volt ott senki. Ez ment több évig, pontosan nem tudom mikor tűnt el. Nem hitt nekem senki, most sem, pedig 21 éves vagyok, és garantálom, hogy megtörtént. Na mindegy.
2011. júl. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Brühühű! Együtt érzek de tényleg
2011. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kisgyerekkorban előforduló esti szörnyetegek, éjjeli rémek látása nem ritka. Hogy mitől lehet? Azt így nem lehet megmondnai, ilyen kevésből. Bármitől.


Ha zavar, vagy ha most is problémáid vannak az alvással, miért nem kérdezel meg egy szakembert?


Egyébként általában felnőttkorra nem szokott maradandó nyoma maradni a legtöbb emberben ezeknek a kisgyerekkori rémlátásoknak. Kinövi az ember.:) Emlékeznek rá, de már nem zavarja őket.

2011. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért volt, mert külön szobába költöztél.

A kisgyermekek félelmeit gyakran nem veszik komolyan, de csak mostanában vált általánossá, hogy már ilyen kis korban külön van a szülőktől és testvérektől.

Bár félni nincs oka semmitől, de egy ilyen helyzet régen, amikor még az emberiség kis csoportokban élt Afrika szavannáin, veszélyes lett volna. Egy kisgyerek, aki, különösen este, elkódorgott a csoporttól nagy veszélyben volt. Ezért alakult ki egyfajta ösztönös félelem a képzelt rémségektől, hogy ezzel elkerülje a valódi veszélyt.

2011. júl. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!