Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden úgy történik, ahogy...

Minden úgy történik, ahogy történnie kell?

Figyelt kérdés

Volt valakim, akit nagyon szerettem. És nem küzdöttem érte eléggé.

Jött egy másik nő, kapcsolatuk lett, a nő "véletlenül" teherbe esett, ők meg összeházasodtak.

Reménykedtem, hogy mi leszünk még újra egy pár, aztán mondta, hogy a barátnője gyereket vár.


Akkora sokk volt ez nekem, hogy nem tudom elmondani. Annyira fájt, és fáj még most is, hogy beleszakad a szívem. Úgy érzem, nem érdemes élni!

Ha Ő nincs velem, nem számít semmi, nem fontos semmi, nincs értelme a dolgoknak, felkelni sincs értelme, aludni meg úgysem tudok. Ha elalszom is, vele álmodom, minden reggel amikor felébredek ő van a fejemben.

Mintha egy nagy sötét köd borult volna rám, csak kínlódok, nap nap után, őrlődök, hiányzik. Nagyon hiányzik!!!!!

Fáj! Annyira, hogy majd' belehalok!


Szerettem! Arról álmodoztam, hogy én leszek a felesége!

Ráadásul tudom, hogy nem boldogok. Nem is illenek össze, csak élnek egymás mellett. Ha találkozunk, úgy néz rám, ahogy régen, mintha át akarna ölelni, mintha még mindig szeretne, de nem lehet már.

Elveszítettem, elveszítettem ŐT!

Nem lehetünk már egy pár soha-soha-soha, mert ő már nős!

Elveszítettem azt, akit szerettem.


Miért történt ez velem?

Miért érdemeltem meg ezt a fájdalmat?

Kérlek írjatok valami biztatót, hogy mit tegyek, hogy éljem túl, mert sokszor úgy érzem, nem bírom tovább, és azt kívánom bárcsak vége lenne már az életemnek.

Mi értelme kínlódni Nélküle?

Vele szeretnék lenni, de lehetetlen!

Úgy érzem, beleőrülök a fájdalomba.


Ez is úgy történt, ahogyan történnie kellett?

Vagy Isten, vagy a Sors, vagy akárki csak jól megszívatott, most meg csak nevet rajtam?


Köszönöm a válaszokat!

24/L


2011. aug. 9. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért nem küzdöttél érte????Mi volt az indokod?


Amikor elváltak útjaitok,akkor rögtön összejött a másik nővel?(aki terhes lett)(ez a legfontosabb kérdés..mert ha hamar összejött mással,akkor téged nem tisztelt sohasem)


Nem lehet,hogy csak azóta tudod mit veszítettél,mióta megtudtad,hogy más vár tőle gyereket?


Ezekre próbálj őszintén válaszolni és tudni fogod a választ.

2011. aug. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azért nem küzdöttem érte, mert béna vagyok, teszetosza, tehetetlen hülye.

Teljesen meg voltam róla győződve, hogy a kapcsolatunk nem érhetett véget, várni kell, időt hagyni egymásnak, és az idő megoldja a dolgokat, és úgyis újra együtt leszünk.


Elrontottam!!!!!!!!

Nem így kellett volna!

Elrontottam szerintem az egész életemet!


Ő meg vigasztalásul menekült ebbe a nőbe, aki most már a felesége. Belemenekült csak, hogy ne legyen egyedül.


Elrontottam! Nagyon-nagyon-nagyon elrontottam.


Nem tudom, hogy tegyem túl magam ezen.


Vele már nem lehetek, mert nős, elfelejteni meg nem tudom.

2011. aug. 9. 01:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami megtörtént, megtörtént. A te hibád volt, elcseszted.


Viszont ha most odalett minden önbizalmad, minden mást is el fogsz.

2011. aug. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

miért érdemelted meg ezt a fájdalmat? Inkább miért ne érdemelted volna?

Ott volt a szerelmed, biztosan őszintén nagyon szeretett, te mégsem becsülted meg, csak most jöttél rá mennyit is ért valójában, és mit vesztettél...

Törődj bele, amikor ott volt nem kellett, most pedig nős gyereke van, hagyd békén örökre, ez a vonat már elment, te nem szálltál fel...

2011. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 skarma ***** válasza:

Sajnálom hogy ez történt veled... :(

Szerintem igenis minden úgy történik, ahogy annak lennie kell...talán fel tudod használni ezt a fájdalmat, hogy felemelkedhess... például merülj bele a buddhizmusba, az úgyis szenvedésen ,,alapul".

Viszont kár ostorozni magad, hogy mi lett volna, ha...

Megtörtént. Túl kell lépned, ha békére akarsz lelni.

2011. aug. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ahogyan akarod úgy történik.

Légy tisztában a vágyaiddal.

2011. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanulj belőle! mit kell belőle tanulnod? Hogy bízz magadban, és ne félj cselekedni, ne legyél "teszetosza, tehetetlen hülye".

Ha egymás mellett a helyetek úgyis újra összejöttök :)

2011. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet, hogy tényleg azt kell megtanulnom ebből, hogy küzdjek azért, ami szeretnék.

Én mindig is félénk, és tutyimutyi ember voltam.

Ha akartam is valamit, nem mertem kinyilvánítani.


Végül is, mi azért mentünk szét, mert ő eléggé elhanyagolt engem, nem vitt magával sehová, szinte minden fontosabb volt, mint én, én voltam szinte a legutolsó a sorban.


Lehet, hogy másképp alakult volna, ha én már a kapcsolatunk alatt is határozottabb vagyok.


Ebben változnom kell!

Nagyon igaz!


Mindenesetre remélem, hogy túl tudom magam tenni ezen!


Mert azért ez nagyon fáj!

2011. aug. 10. 14:06
 9/9 anonim válasza:
Ezt úgy nevezik hogy Frusztrációs vonzalom, ez akkor jött elő az életedben amikor bebizonyosodott az hogy már Ő nem a tiéd. Ne legyél tevhitben egy kapcsolatban, a férfi nem valtozik meg egy nőért, és a nőről senki se higyje azt hogy nem hagy el, mert elhagy!. Lépj túl, nem érdemes ezen rágódni, ismerkedj, vágj bele egy új kapcsolatba, csak ez tudja ez a fajta vonzalmat felül irni, ha már van masik... És igen, minden úgy történik ahogy annak lennie kell. Ha viszont valami nem kedved szerint működik az azért van hogy tanulj belőle.
2018. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!