Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen ezoterikus szakmát...

Milyen ezoterikus szakmát tanuljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit érdemes tanulnom, amivel később boldogulni is lehet? Gondolok itt olyanokra, hogy pl. jósnőség, asztrológia, numerológia, radiesztézia, stb.
2011. aug. 12. 10:48
 1/6 .Anonymus. ***** válasza:
Mihez értesz?
2011. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Bármelyiket,ha tudsz jól beszélni és be tudod csapni az embereket.
2011. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bix ***** válasza:
szerintem kőműves vagy villanyszerelő. ha profi módon tudsz gondolati úton anyagokat mozgatni akár még ezoterikus csempész is lehetsz, biztos jól fizetnek ha az éjszaka leple alatt jelentősebb mennyiségű kokaint lebegtetsz át venezuellából mondjuk amerikába vagy az oroszokhoz. a lebukás esélye meg 0. szal szerintem hajrá
2011. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Won ***** válasza:
Radiesztéza. Elkérhetsz 20-30 ezret, hogy kiméred, hol van jó helyen az ágy. Persze a másikok is jók csak találni kell egy módszert, amivel sokan jutnak el hozzád, ha ebből akarsz megélni.
2011. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mágusbot és varázspálca készítő kisiparos.Azokból még úgy sincs sok.
2011. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tarot vagy Boszorkányság , ezeket tudom javasolni , de a tenyérből jóslás se rossz :) A boszorkányság alatt azt értem hogy átkok levétele vagy küldése , szellemek elűzése , megidézése :)
2011. aug. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!