Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezotérikus kövek gyógyító...

Ezotérikus kövek gyógyító ereje, igaz vagy kamu?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy különböző kövek különböző panaszok enyhítésére hasznosak lehetnek.

Szerintetek mi ebből az igaz?

Esetleg valaki tapasztalt már változást egy ezotérikus kő viselése után?


2011. aug. 15. 18:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Biztos van benne valami,mert mastol örökölt ekszert se jo hordani,elöbb meg kell tisztitani,igy van az asvanyi kövekkel is,ha beteg hordja,idönkent,meg kell tisztitani,v.sos vizbe egy ejjelen at,v. folyo viz ala tartani,mert ha esetleg valami okbol,legyen az gyogyszer stb. javul a beteg allapota,es ujra hordja a köveket,v. valaki mas,viszajöhetnek a betegseg szimptomai,ezert jo az ujonnan vasarolt követ is megtisztitani.
2011. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
a HIT az HAT!
2011. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Lin71 ***** válasza:
100%

Lehet némi valóságalapja, én ékszert próbáltam, az bejött, de szerintem nehéz ezt így megmondani, mármint én kissé szkeptikus vagyok, bevallom.

Igen, kell hozzá hit, meg józan ész, hogy ne szálljon el az ember, hogy fúúú, most izé... rákos vagyok, és majd a növény egymagában meggyógyít...


De eddig pozitívat hallottam ezekről, hogy könnyebben alszanak az emberek etc...

2011. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Chh ha hiszel benne ? Akkor elég szedned az udvarról egy marék követ higgyél benne oszt majd megírod ha jobban leszel !
2011. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 ekeke ***** válasza:
31%
Bizonyítottan erősen javítják a kereskedelmükből élők anyagi helyzetét.
2011. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat! várom a továbbiakat is!

Eléggé vegyes válaszok érkeztek!

2011. aug. 20. 11:47
 17/21 Lin71 ***** válasza:

Mert van aki csak fikázza. Csak nem tudom, hogy az minek ír.

Az öcsém (például) fél fülére süket úgy, hogy közben épek az idegek, a hallócsontok, mégis süket, és senki nem tudja megmondani, hogy mi baja, se a Semmelweisen, se Németországban, sőt, mivel az egyik műtéte olyan kórházban volt (Mo.), ami oktatókórház, a kis újoncokat behívták a műtőbe, hogy ni, nézzétek, minden rendben, mégse hall...

Emiatt a süketség miatt nagyon nehezen alszik el, mert ha a "jó fülére" fekszik (ha épp úgy kényelmes), nem hall semmit, és ez frusztrálja, 10 éves, és ismerősök mondták, hogy sólámpával LEHET hogy majd könnyebben elalszik.

És tényleg bevált. És azért egy 10 éves gyereknél nem mondhatjuk, hogy azért, mert annyira hitt benne. Annyira kötötte le ez az egész, hogy húú, van új lámpám.

Ennyi a tapasztalat. Bár én attól még szkeptikus vagyok ezekkel a gyógyító izékkel kapcsolatban.

Aki meg csak fikázni tud, nem tudom minek ír, mert gondolom nem a bunkóknak írtad ki a kérdést.

2011. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 ekeke ***** válasza:
18%
Bizonyított dolgokban nem HINNI kell, mert azok egyértelműek. Bunkó az, aki hittel harcol a realitás ellen, és lefikázza azt, aki a realitást neki megteremti. Tudod már van elektromos áram, vízvezeték, gázvezeték, cirkófűtés, távolbalátás, sőt internet és elektronikus levél, NE HIGGY ezekben!!!!! Ezek a valóság, ugye azt nem fontos elhinni? Menj a pusztába az ökrök közé, nézd az aurájukat, áss kövekért, egyél fényt, idézz szellemeket, BIZONYÍTSD BE, hogy minden spirituális.
2011. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Lin71 ***** válasza:

Még jó, hogy azt írtam, szkeptikus vagyok, és ez a Tapasztalat.

Ha hinnék is benne, azt jeleztem volna, írásos formában.

És milyen fantasztikus kapcsolódik az e-mail meg az internet a gyógyításhoz, meg az elektromos áram...!

Köszönöm a jobbára burkolt cinizmus és szarkazmust, amellyel burkoltan rekcumozol! :D

2011. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem ezoterikus, sok természetgyógyász is használja. Tudományosan is megalapozott, hogy rezgéseket bocsájtanak ki, amik helyre tudják állítani a tested hibás rezgéseit. Nekem bevált, de túl nagy dolgot ne várj tőle! Pl: ha fáj a fejed akkor segít, de a rákot és a súlyosabb betegséget nem fogja meggyógyítani. És egy jó tanács: mielőtt használnád tisztítsd meg!
2012. jún. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!