Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Érezhetem mások érzéseit?...

Érezhetem mások érzéseit? Kísérletezzek még ezzel?

Figyelt kérdés

Tegnap-teganapelőt megismertem egy lányt facebookon. Megtetszett, de még nem találkoztam vele személyesen. Este arra gondoltam, hogy erősen koncentrálok rá, akkor talán ... nem is tudom miért csináltam ezt, de feküdtem az ágyban elalvás előtt mozdulatlan a lányra gondolva és egyszer csak fájdalmat éreztem a gerincoszlopomnál derék tájt a vesék körül. pár percig éreztem ezt, aztán oldalra fordultam. most jön az izgalmas rész:

A csaj ezt írta ki ma facebookra:

Pici Zseby

Azt a román kuurva életbee :@-.-"

22 perce via 0.facebook.com · Tetszik ·


Ez 2 embernek tetszik.

Zsanett Török mi a baj?

19 perce · Tetszik

Pici Zseby Kuurvára fáj a gerincem meg a veséim :'( meg alszok b@zdmeg és rámrontanak :@

15 perce · Tetszik

Zsanett Török Kirontot rád?

8 perce · Tetszik



szóval ennyi a történet. szerintetek érdemes ezzel kísérleteznem?


2011. aug. 16. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen megéri ezzel kísérletezni, csak előnyöd származhat belőle, de a leírtak alapján a csajt inkább kerüld el!!!!
2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes, de legközelebb csillagozd ki a neveket
2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez elég érdekesen hangzik:) én mindenképp tovább próbálkoznék ezzel,hátha valami jó sül ki belőle...
2011. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van erre egy agykontroll technika is, talán tudatáthelyezésnek hívják.Ha gyakorlod, távolban élő emberek állapotáról is szerezhetsz információt,elég a nevét tudni, és, hogy merrefelé lakik.
2011. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
TE VAGY A KIVÁLASZTOTT! A FACEBOOK HARCOS!
2011. aug. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Probálkoznék, de lehet, hogy csak véletlen volt. Hogy tudnám ellenőrizni, hogy nem csak a képzeletem szüleménye?
2011. aug. 16. 13:01
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha regisztrálsz erre az oldalra, itt "játszhatsz" olyat a többiekkel, hogy próbára teszed ezen képességeid.

Kérsz egy feladványt , mondjuk, kéred, hogy valakinek megtudhasd az "érzéseit", fizikai állapotáról tájékozódj, képzeletben.Így próbára teheted magad.

2011. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes a történeted!

Én is hasonlót tapasztalok,ha arra a fiúra gondolok,aki tetszik,csak nekem a hátamban van olyan fura érzés...bizsergés féle,de mégsem az.

2012. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!