Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A sorsról kérdeznék, és...

A sorsról kérdeznék, és arról, hogy mi a véleményetek a feltételezésemről?

Figyelt kérdés
A minap azon gondolkoztam amikor néztem a híradót, hogy mennyi gázolás és haláleset van mindig, és jórészt fiatalokkal. Azon gondolkoztam, hogy ha van olyan, hogy "sors", akkor lehet hogy azért halnak meg olyan sokan nagyon fiatalon, mert esetleg egy olyan betegség várt volna rájuk amiben nagyon szenvedtek volna, vagy amugy is meghaltak volna, ne nézzetek hülyének, lehet hogy van benne valami, különben ha valaki hisz istenben hogy magyarázza azt a tényt hogy akinek még lenne hátra 60-70 éve az életből miért veszi el isten az életét oly hamar?
2011. aug. 22. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

a sors túl bonyolult dolog ahhoz, hogy így leegyszerűsítsd a közlekedésre.


mint írtad, a legtöbb baleset fiatalokkal történik.

bizonyára még nincs közlekedési érzékük, mennek mint a bakkecskék.


amikor még csak az érett családfők vezethettek autót, sokkal kevesebb volt a baleset.

Manapság minden boldog boldogtalan, és főleg lelki sérültnek, egyszóval közlekedésre alkalmatlannak adnak jogosítványt.


az, hogy ki miben szenvedett VOLNA (!!!), azt nem mi döntjük el, hanem az egyén életmódja és génjei maguk.

2011. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elgondolkodtattál ezen
2011. aug. 22. 11:15
 3/5 Killgun ***** válasza:
Nincs sors...Ez csak az élet egyik megnevezése...Az,hogy mi vár rád,csak rajtad függ...Isten meg azért vesz el annyi életet,mert szadista g*ci...Kicsit szigorúbb szabályok kellenének a közlekedésre,mneg egy kiscit tapasztaltabb rendőri gárda a mostaninál.
2011. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden ember egyszer meg fog halni, Isten csak erről döntött, azt nem határozza meg előre, hogy ki hány évig fog élni és miben hal majd meg.Ez sok mindentől függ.

Sajnos sok arra alkalmatlan vezet autót, felelőtlenül és sok a szintén felelőtlen , óvatlan gyalogos is.Szigorúbban kellene venni a közlekedés szabályait és mindenkinek jobban vigyáznia magára és a másik emberre is.

Fejetlenség uralkodik most minden téren, a fiatalok pedig naivabbak, vakmerőbbek, óvatlanabbak, ezért eshetnek könnyebben áldozatul a baleseteknek.


Ám érdekességképpen megemlítem, hogy azt olvastam valahol, hogy az emberek születésük előtt, mikor az életüket tervezik, kilépési lehetőségeket is beterveznek maguknak.aztán, mikor ennek majd tényleg eljön az ideje, akkor dönthetnek, hogy élnek-e a maguk által megtervezett kilépővel és belehalnak az előre eltervezett betegségbe, balesetbe,vagy más valamibe, vagy inkább életben maradnak.Állítólag ezért fordulhat elő, hogy egyesek valami egészen apró, banális sérülésbe belehalnak, mások meg halálos betegséget, vagy nagyon súlyos balesetet is csodával határos módon túlélnek.

..Minden esetre érdekes és elgondolkoztató elmélet!

2011. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
minden ami történik az emberrel, mindenkin múlik, például egy balesetben pont ott lenni nem meghalni vagy éppen ott maradni...soha nem tudjuk meg, a lényeg egyszer ugyis meghalunk inkább nem is gondolkodom ezen, nem jo ha állandó félelemben él az ember... köszi a válaszokat
2011. aug. 23. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!