Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honét származnak a világvége...

Honét származnak a világvége teóriák?

Figyelt kérdés

Honét származnak a világvége teóriák?

pl.: 2000-es világvégét kitalálta ki és mikor?

miből gondolta hogy öszeomlik a géphálózat vagy mi akkor?

vagy direkt hülyití valaki az emberiséget?


gondolkozom ezzen :)

ki találta ki az új világvégéket?

mondjuk a 2012-ben lesz valami szerintem de nem világvége.


még az hogy semmi se tart öröké ,előbb utobb világvége lesz,csak nem lehet tudni mikor :)


2011. aug. 29. 13:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
2000rest valami idiota tudosok mert hogy a számitogép vált és mindent 0nák érzékel nem lez áramelletás jodarabig vagy nemtudom nevem earl ba votl ez xD de ez szeritnem is csak hülyités volt.2012 be nem lesz világvége csak a maják addig irták a naptárat gondolom ha az eljön akkor elkezdik az ujat:D
2011. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Itt a top 10 világvége jóslat és az eredetük:


[link]


Érdemes elolvasni, én szakadtam rajta. :D

2011. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

előző válaszoló kösz a linket :D

azokról nem is tudtam hogy ennyi volt :D

ebben az évben tavaszra és mondtak 1-et amugy :D (már volt!)

az a vicc benne hogy a keresztény egyház is elhitte xD

az a szöveg hogy aki nem hívő elég majd akkor lool xD

2011. aug. 29. 14:44
 4/13 anonim ***** válasza:

AZ 1999-es világvége miatt volt láz [link] amelyben bolygóegyüttállások voltak és féltek, hogy szétrobban a föld a gravitációs hatása miatt


Olvastam ezt a könyvet [link] Behűtöttem a pezsgőt és chipsestem, de lemaradt. Most várom a Reptoideket.

2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amióta az ember népesíti a földet előszeretettel. Mindig voltak, amíg vannak, és lesznek.
2011. aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a keresztényektől
2011. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 17:53

Ekkora sületlenséget! :D Nézz már utána annak, amiket írsz, mielőtt feleslegesen koptatod a billentyűzetet!

A keresztények hisznek igaz az utolsó ítéletben, de soha nem jósolnak semmilyen dátumot, mert a hitük szerint ezt csak Isten tudhatja.

Az más kérdés, hogy mindenféle, magukat keresztényinek beállító, szedett-vedett, névtelen szekták esetleg milyen hülyeségeket beszélnek.

2011. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: judeo-keresztény vallásoktól vagy szektáktól.
2011. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fisz, ezt bővítsük ki egyszerűen csak emberekre.
2011. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a sátánisták és az egyéb pogány népségek. De nem hülyítésből, hanem mert komolyan azt gondolták, hogy jön a vég(ennek ők ugye örülnek). Szóval miután '99-ben a fő sátánista sámán(Manitu) a vérét ontotta egy kakasnak egy rúnákkal telefaragott kecskeszarvval arra jutott, hogy 2000-ben jön a vég. De nagy bánatukra mégsem jött. Azóta a csillagok és a számok varázslatos energiájával próbálják megjósolni a következőt. A 2012-t is Manitu találta ki a wicca főpapnő segítségével egy voodoo szeánsz folyamán.
2011. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!