Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mentetted már meg valakinek...

Mentetted már meg valakinek az életét mágia vagy más hasonló dolog segítségével?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
yes.
2011. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És el is tudnád mesélni? :)
2011. szept. 2. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
ez egy gyogyito mágia volt barátom hugával történt egy nagyob baleset betört egy üveg durván azt a szilánkok nagyrésze belált vérze tmint állat korházba beviték elég sz.r álapotba. azt haverom me gmondt amitörtént azt egy másik haverommal ösze dolgozva felgyorsitotuk a gyogyulását meg megerösitetük aszem.ehhez csak 1 kép kel meg a név aztán a többi azonmulik megvan e benned az az erö.
2011. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
érdekes
2011. szept. 2. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Az az érdekes, hogy a felét nem értem annak, amit drakonak szolics írt, mert gyakorlatilag alig van benne értelmesen leírt szó... Remélem SOHA nem kerülök olyan helyzetbe, hogy ilyen emberek mágiáján múljon az életem. :S
2011. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
ok akkor ha olyan helyzetbe találkoznék veled ott hagylak megdögleni megfelel?am meg sztem érthetö volt-.-
2011. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Am meg sztem" ha a varázsigéket is ilyen slendrián módon kezeled, mint édes anyanyelvünket, akkor lehet, hogy többet ártasz, mint használsz.
2011. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
na mentek a jo k va gyökér anyátokba sok fszkalap megin veri a nyálát
2011. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Egy terrier letepert a földre és majdnem elharapta a torkom

Szerencsére volt elég lélekjelenlétem ahoz hogy színtiszta energiát a kezembe írányítsak és tarkón vágjam vele ,

megájult a kutya addig pedig átugrottam egy kerítésen

Szerintem nem tudnám még egyszer megcsinálni legalábbis nem akarom mert 2 napja fáj a kezem mintha tűvel szúrkálnák

nem túl kellemes de megérte

2011. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!