Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kellene külön aloldal a...

Kellene külön aloldal a szkeptikusoknak?

Figyelt kérdés
Ahogy a vallás oldalon is van külön valláskritika, ugyanúgy nem kellene ide is egy külön szkeptikus-aloldal? És akkor ott maguk között pufoghatnának ránk...
2011. szept. 8. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Megvannak a normáim, hogy mit várok el az itteni random emberektől. Ha nem teljesíti, megy a süllyesztőmbe. Pl az ilyen oknélküli mocskolódásokat nem bírom egyes kérdéseknél.
2011. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a kérdésed önmagában is provokálja a szkeptikusokat. Én szkeptikus vagyok, a barátnőm meg szerintem a világ legholdbélibb csajszija, de nagyon szeretem, és meghallgatom a véleményét,, mint ahogy ő is az enyémet, és sokat tanulunk egymástól. Különbözőek vagyunk, tehát különbözik a véleményünk is.
2011. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szkeptikusoknak ott van a tudomány rovat, az nekünk elég. Külön nem kell nekünk arra egy rész a GYÍK-on, hogy kibeszéljük mivel/miért/mennyire nem értünk egyet az ezos mizériában. De amúgy jól mondták előttem, ez is egy megvilágítása az ezonak, egy szkeptikus válasza. Szerintem ha nem úgy fogalmaz ahogy nem kéne nem gáz az.
2011. szept. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább afelől közelíteném meg a kérdést, hogy vajon miért az Ezotéria a legtrollgazdagabb kategória. Az Utazás rovatban sehol nem bukkansz, "De buta vagy, Ausztrália nem is létezik, csak a térképészek találták ki" kommentre.


Amúgy meg kell az Ezotéria így is a legheterogénebb kategória (legalább is nekem egy kicsit nehezen jön össze a kártyajóslás meg az ufók), nem lehet egyetlen alrovatba rakni az egésznek a kritikáját.

2011. szept. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Ivan Iljics ***** válasza:
100%

Különböző álláspontot képviselünk. Ahogyan a vallásos és az ateista emberek nem győzhetik meg egymást úgy mi sem.


Én úgy gondolom hogy nem létezik természetfeletti csak tudatalatti. De nem is azért vagyok az oldalon hogy "Az Igazságot" hirdessem. Csupán elmondom a dolgokat az én nézőpontomból. Nem mindig objektív - nem is lehet - ugyan de a legjobb szándék vezérel.

2011. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"Csupán elmondom a dolgokat az én nézőpontomból." És itt a század pontja, aminek helyt kéne állnia a világban.
2011. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!