Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen totemet csináljak? Mi...

Milyen totemet csináljak? Mi illik hozzám?

Figyelt kérdés

Rajz órán egy kör alakú totemet kell rajzolnunk amit később agyagból is megcsinálunk. Csakhogy nem tudom mit rajzoljak. Milyen állat vagy lény illik hozzám?


Röviden magamról.

- kissé visszahúzódó vagyok de ha valakit megismerek akkor már kibontakozok

- hűséges

- okos (komolyan, mindig 4,5 felett volt az átlagom)

- sovány alkatú

- vicces (a haverok szerint)


És még nagy érdeklődést mutatok a vámpírok és az egyéb természetfeletti lények iránt.


Képet is linkelhettek, valami jelet szeretnék csinálni, nem egy állat profilját vagy ilyesmi.


2011. szept. 13. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kedvenc állatod? Mi volt a kisgyerekkorod kedvence?

Mitől féltél nagyon kicsiként?

Pár ilyen kérdés után biztos lesz ötleted:)

Válassz olyat, ami jelent neked valamit, ami erősít vagy inspirál, akkor is ha hülyeségnek tűnik az ok..


pl válassz rókát nyugodtan ha Narutót nézel, és szeretnél kicsit erősebb, okosabb lenni :D:D

2011. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedvenc állítom: kutya és a nagymacskák (tigris,leopárd...) viszont a házimacskákat nem szeretem.

Kicsiként nagyon féltem a sötét helyektől. Nem tudom hogy értetted a gyerekkorom kedvencét de ha egy állítra akkor volt egy skótjuhász kutyám akit nagyon szerettem.


Narutót még sohasem néztem.

2011. szept. 13. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy rossz tulajdonságot sem soroltál fel, gondolom azért csak van minimum egy. Le írhatnád mi, hogy egy jobb képet lehessen kapni, több lehetőség végett.
2011. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát rossz tulajdonságaim talán hogy túlságosan kíváncsi vagyok és sokszor beleütöm az orrom olyanokba amikbe nem kéne.


Viszont azt hiszem már meg az állatom: Farkas.

2011. szept. 13. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is F betűre gondoltam.
2011. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Reptoid totemet [link]
2011. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!