Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt ezotéria-Természetfeletti...

Volt ezotéria-Természetfeletti témában egy kérdés. Azt szeretném megtalálni. Nem tundátok linkelni?

Figyelt kérdés
Arról szólt.hogy volt egy pasi akivel találkozott télen a kérező,és visszajött bp-re ott talizott vele a busz+-be véletlenül,és az elfutott aztán kiderült hogy állítólag az az ember akivel talizott angliában,az már kisgyerekkorában (asszem 2-3évesen)megfulladt olaszországban!! :S! érdekelne,vagy 100 valamennyi válasz volt rá,de amilyen régen olvastam(nyáron)már több is lehet!!
2011. szept. 17. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jajj :D :D Az engem is érdekelne :P Igaz szerintem marha nagy tündérmese volt az egész de nem baj :D
2011. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok, megtaláltam! Még jó hogy emlékeztem a pasas nevére, így a google kiadta rögtön. Tessék:


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


aztán ha gondolod, leírhatnád hogy te mit gondolsz erről!

2011. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kössz!ez az!!
2011. szept. 17. 13:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Lol, most olvastam végig.

Nagyon kemény, főleg, ahogy többen belementek, hogy a nagyapja ismerte/közös fénykép stb.. :DDDDDD


Mondjuk nekem már ott bukott meg, hogy a levéltár után felhívta a pestit, hogy az apjának volt-e valami közjogi ügye.

Valószínű, miután egy csaj, akivel a buszmegben találkoztam és valaki másnak hitt, most erről faggatna - ráadásul úgy, hogy én elviekben tudnám, hogy apámnak tényleg volt valamije - lecserélném a telefonszámom.

2011. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jaja, nagyon nagy fake az egész, van aki be is veszi :D

Nem vagyok szkeptikus de ez nekem is sok.

Kocsmában találkoztak ott készítették a képet, erre bevág nekem egy napfényes képet. Meg szállodára futja de egy rendes fényképezőre nem amivel tisztességes képet lehetne készíteni? :D

2011. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én személy szerint hiszek neki. Momdjuk a töri tényleg sántít egy kicsit... Most nem íromle mert telóról vagyok!:D
2011. szept. 17. 22:01
 7/12 A kérdező kommentje:
3.! Ha végigolvasnád a komikat ráönnél, h elmondta a kérdező h egy spa-szállóban voltak amiben üveg ablakok voltak és egy csomó zöld növény volt.és ott lett lefényképezve.
2011. szept. 17. 22:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, végigolvastam. De a történetet úgy indította hogy egy kocsmába találkoztak és ott borozgattak. Arról szó nem esett hogy egy spa szállóban laknak.
2011. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na meg ez az egy kép van róla az is elég gyanús... skype közben nem csinált képet és amikor kérték pont akkor szaggatott be a net túl sok dolog van, ami üti egymást.
2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bevallotta,hogy kamu asszem.
2011. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!