Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? (Kérdésed túl...

Ez mi lehetett? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Kisfiam egyik este egy dalt énekelt amit nekem a nagymamám tanított mikor kicsi voltam. ő már 7 éve meghalt. A kisfiam 3,5 éves. Én is énekeltem neki ezt a dalt mikor pici volt, de már legalább 1 éve nem hallotta. A szöveget végig tudta, viszont az utolsó sort más szöveggel énekelte mint én. Kérdeztem hogy az oviban tanították-e neki. Azt mondta nem, hanem amikor a homokozóban játszott szája lett a földnek és ő tanította neki. Azt mondta, hogy beszélgettünk és én nem féltem. Meg azt mondta, hogy a nevét is mondta, de nem emlékszik rá. Kérdeztem mit mondott még, azt mondta, hogy annyitt mondott h vigyázzak (mármint a kisfiam vigyázzon). Nagyon meglepődtem, mefgiedtem mjeg el sem akartamj hinni amit hallok, de rögtön nagymamám jutott eszembe. Nem hiszek túlságosan az ilyesmiben de nem tudom mostmár mit higgyek... Mi lehetett ez az egész?
2011. szept. 18. 11:59
 1/3 x) ***** válasza:
Ez érdekes, nem nagyon hallottam még ilyenről. :) hát a kisgyerekeknek hatalmas a fantáziájuk, lehet hogy csak kitalálta. Viszont akkor honnan tudta a dalt? Nagymama szelleme esetleg.. Vagy lehet hogy csak egy másik gyerektől hallotta. :)
2011. szept. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát szerintem egy 3,5 éves kisgyerek nem hazudik vagy nem képzelődik ilyet főleg ha ennyire tudta a zene szövegét :). Ha igaz amit mondott akkor se kell félned mert ha a fiad nem félt akkor neked se kell :)
2011. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat, hogy a gyerekek memóriája jobb, mint felnőtt vagy idősebb társaiké. Én is úgy tudtam végigénekelni dalokat, amelyeket anyáék szerettek, hallgattak, hogy nem tudtam, honnan a tudásom. Egyszerűen berögzült. Persze kiskoromban még szerettem misztifikálni a dolgokat, de csupán arról volt szó, hogy sokszor hallottam, és megjegyeztem a szöveget. Erről van szó nálatok is, ne aggódj.
2011. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!