Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hiszel abban, hogy pl. az is...

Hiszel abban, hogy pl. az is befolyásolja az egész életedet, ha reggel másik zoknit veszel fel, mint amelyik felé előzőleg nyúltál?

Figyelt kérdés
Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy szerintetek az egészen kicsi, hétköznapi cselekedetek is lehetnek hatalmas befolyással az életünk alakulására?
2011. okt. 4. 21:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos van oka. Ha egészen pici akkor is. Például most annak is van oka, hogy bent vagy a házban nem pedig az udvaron. Lehet, hogy sose fogod megtudni miért vagy most ott ahol vagy
2011. okt. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha nem a randizoknim akad a kezembe, akkor már nem is megyek sehova. Bocs, de szerintem ez hülyeség...
2011. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem igen. :)

Egy barátom nagyon szépen elmagyarázta ezt egyszer nekem.

Minden cselekedetünk hatással van a jövőnkre, és alakítja az életünket. :)

2011. okt. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
59%
igen mert pl mivan ha abba másik zokni elbújt egy reptoid, aki megöl ha azt próbálom felhúzni. de ha azt húzom fel amelyiket eredetileg akartam, akkor nincs gondom a reptoiddal egy darabig, vagy soha többé, mert vagy benne marad és késöbb öl meg vagy pedig elmegy és nyugodtan élem tovább az életem
2011. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
najó, a reptoid helyére inkább képzelj egy gyilkos pókot
2011. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
50%
Én csak lyukast használok.
2011. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ez a zoknis példa elég idióta, tudom :D

akkor próbáljuk meg így:

„S tán ha kezem másképp legyintem, a világ másfelé halad...” (Babits)

ebből az idézetből talán kiderül, hogy mire célzok.

komoly válaszokat, emberek! :)

2011. okt. 4. 21:47
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban eléggé szilárdan hittem ebben.

Később viszont arra a következtetésre jutottam, hogy az egyes kicsiny hétköznapi cselekedetek óriási hatásai, lévén véletlenszerűek, nagyjából kiegyensúlyozzák egymást, és ezért a tényleges kilengés már nagyon kicsi. A világ alapjában véve nem túl kaotikus, és kevés ember tűnik el egy másik dimenzióban pusztán azért, mert balról kerül meg egy tócsát jobb helyett.


Így viszont ugyanaz a helyzet, mintha a kis tettek következményeit mikroszkopikusan kicsinak tételezzük fel, úgyhogy, logikusabbnak találva, erre az álláspontra helyezkedtem.

2011. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
100%
Én azt mondom, minden okkal történik. Sokat szoktam ezen gondolkodni, hogy például mit csinálnék most, ha valamiben másképp döntök, vagy valamit másképp csinálok, és néha meglepő válaszokra jutok.
2011. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
59%
Persze, egy pillangó meglegyinti a szárnyát, és máshol tornádó lesz.
2011. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!