Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fogadjunk, hogy ez fog történn...

Fogadjunk, hogy ez fog történni, rendben?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki tudja, hogy itt egyes emberek híresztelik a 2012-es világvégét meg a reptoid inváziót, meg a többi ilyen nagyon értelmes dolgot. De fogadjunk, hogy a következő 1 év folyamán ki fogjátok találni, hogy valami miatt elmaradnak ezek a dolgok. És folytatjátok majd más dátummal.

Vagy a következő egy évben napi szinten lesznek ilyen kérdések, de amikor elmúlik December 21. akkor sorra eltűnnek majd ezek az emberek.

Vagy a 3. lehetőség, amit biztosan elsütnek majd, az az, hogy a világvége megtörtént csak szellemi szinten, meg a reptoidok láthatatlanul beépültek az emberek közé. És ennek az ellenkezőjét sem lehet bizonyítani, mert hülyeség! Szóval ha ezek közül valamelyik bekövetkezik, akkor nyerek egy megmondtam-ot? vagyis írtok majd erre a kérdésre és beismeritek majd, hogy tévedtetek és idióták vagytok? Mert azt megköszönném.


További szép napot!


(tudom, hogy ha eltünnek ezek az emberek, akkor nem nagyon fognak ide írni, de ez részlet kérdése)


2011. okt. 12. 15:05
1 2
 1/15 Zimu ***** válasza:

o.O Fogadhatunk, csak nincs sok értelme.

Mert nem lessz Reptoidinvázió (aztért mert már rég megtörtént)

És világvége se biztos csak az biztos hogy sokan meghalnak.

Amúgy akkor lesz vége az 5. napkornak. (erről csak azt kell tudni hogy minden napkort egy katasztrófa zárt pl.:özönvíz)

De ha semmi nem történik beismerem hogy retardált vagyok. :D

2011. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezeknél az emberknél máris megtörtént a világvége.. szellemi szinten.
2011. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Létezünk! VÉGETEK VAN EMBEREK!

A poloskoidok elintézve, és ti is el lesztek majd 2012-ben.

2011. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 x) ***** válasza:
Na már kémeik is vannak a reptoidoknak? :D egyre jobb. A poloskoidok meg halhatatlanok és soha senki nem irthatja ki őket. Én is poloskoid vagyok.
2011. okt. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

x) már megtaláltuk a módszert a népetek legyőzésére és számoltunk vele hogy van pár poloskoid a Földön.

Te is meg fogsz halni, már tudjuk is pár poloskoidnak a lakhelyét.

2011. okt. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak így lenne kérdező. De sajnos a Reptoidok léteznek és az invázió elkerűlhetetlen
2011. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Bárcsak így lenne kérdező. De sajnos a Reptoidok léteznek és az invázió elkerűlhetetlen"


Csak egyet kérdeznék: bizonyíték?


Amúgy meg minden normális válaszolónak köszönöm a válaszát!

2011. okt. 12. 17:04
 8/15 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2011. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok reptoid fan, de még senki nem fogadott veled, mióta feltetted a kérdést, úgyhogy fogadjunk.
2011. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 x) ***** válasza:
Akkor kérném a téteket :)
2011. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!