Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol találom meg ezt?

Hol találom meg ezt?

Figyelt kérdés
Egy igen érdekes különös esetekről szóló sorozatot nézek. Rejtélyes igazságok. Ez a címe. Abban van egy olyan rész mikor a csajnak meghal a macskája és ő azt hiszi él és mikor lefényképezik a macskával(ami nincs is ott) akkor a képen ott lesz. Ki tudja hogy hol találom meg azt a rész? Linket is szívesen fogadok. Előre is köszi
2011. okt. 16. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármely magyar torrentoldalon: ncore, deathlord, majonparádé már nincs vmi más lett a neve.

Vagy megveszed ebay-en vagy megrendeled egy videotékából.

2011. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez aranyosan hangzik, linkeld már el nekem is, hameglesz ;) köszi
2011. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oksii
2011. okt. 23. 14:55
 4/5 anonim válasza:
Aranyosan hangzik ez jó.. Vki egy nem létező döglött macskát ölelget, ami mégis ott van.. :) ez minden, csak nem aranyos. inkább megható, de azért a hajam égnek áll tőle. Nem kötekedni akartam, remélem elnézed nekem. Egyébként a link engem is érdekelne.
2011. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*****

Itt van egy csomó, de nem tudom, hogy melyik az a rész.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!