Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan hallhatom meg belső...

Hogyan hallhatom meg belső bölcsemet?

Figyelt kérdés

Azt olvastam: "Életünkre a megoldást ne a külvilágban keresve kutassuk, ha időnként de rendszeresen befelé nézünk, belső bölcsünk megmondja mi a következő lépés."

Én lépni akarok előre, változtatni, javítani akarok életminőségemen -munka, -egészség, -párkapcsolat területén.

Értem a fenti szavakat, de fogalmam sincs hogyan fogjak hozzá.


2011. okt. 16. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindent, amit kaptam, a csöndből kaptam- mondta Weöres Sándor. Az elcsedesedésben, a tudat nyugodt csendjében hallod Isten szavát. „A csend isten szava – minden más hang csak az anyagvilág káprázata”
2011. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Csak ülj csendben, és várj az Úrra"

csend.. meditáció.. zen

[link]

2011. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Röviden hallgass a megérzéseidre. Ha szólna hozzád, az már pszichózis.
2011. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
jó helyen kérdezed, itt a gyakorikérdéseken a legtöbb válaszból ítélve szerintem senkinek semmilyen bölcse nincs :D
2011. okt. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

lsd

sok

2011. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%

Hello!


Én így élek. Hallgatok a belső hangra, úgy érzem, ez a személyes szellemi vezetőmtől jön, tehát a legfelsőbb jótól, nagyon sokat segít, hallgatok, amikor kell és ráhagyom a dolgokat a másikra, ha hajthatatlan vagy hisztérikus, azt cselekszem, ami a helyes és a jó, elismerem a hibáimat és sohasem vagyok közönyös. Ha hallgatsz rá, biztosan nem térsz le a te saját utadról!


Szeretettel

Réka

2011. okt. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ezt nem lehet sehogy tanulni vagy előidézni, azt te tudni fogod automatikusan!
2011. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Természetesen, ha a szellemed, most nem az agyi képességeidről beszélek, ha a lelked olyan szinten van, eleve olyan a gondolkodásmódod is, magasabb, színvonalasabb, intelligensebb.. amolyan nem csak egy jó kocsi, jó pasi, menjünk szexelni érzelmek nélkül szinten vagy, hanem képes vagy értékelni mindent, ami előtted van és csodaként megélni, tökmindegy mi az, ki az...!!!!!


Réka voltam ismét. :) Csövi! :)

2011. okt. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
az igaz szerelmet keresed, nem szégyelled a szüzességed, igaz barátokat keresel, akik számíthatnak rád, önzetlen vagy, alázatos, elismered a hibáid... nem nézel le másokat.. nem vagy közönyös.. ÉSS nem vagy durva.. trágár... na ilyen vagy, ha intelligens vagy!!!!
2011. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

ha ilyen szinten vagy, erre akartam kitérni még,

akkor magadtól is tudni fogod mi a helyes, és mi

a jó... és a belső hang csak ehhez hozzásegít..


na most már tényleg végeztem!!

réka :)

2011. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!