Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 404 nem is...

Lehetséges, hogy 404 nem is létezik, és csak egy csevegőprogram?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
404 havi bruttó 50 ezer forintért utcát seper.
2011. nov. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Kedves első:Nincs jogod senkit le hülyegyerekezni...habár tudjuk hogy magadból indulsz ki..úgyhogy..:S..;D..
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
404 is ugyanolyan ember szerintem mint ti és lehet hogy sz@rul esik neki hogy b@szogatjátok..-.-"..
2011. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
nekem is szarul esik hogy folyton próbál átb@szni.
2011. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

viccet félre téve:


mondott eget verő hülyeségeket, pl:

-beszélt már 180 milliárd fényévre lévő bolygókról (ma az univerzum 14 milliárd fényév átmérőjű)

-beszélt a földnél többször nagyobb kőzetbolygókról (azok már gázóriások lennének)

-állítja, hogy ha sokáig nézed az eget, elvisznek az ufo-k és felboncolnak (nem értem, hogy mi okuk lenne erre, abból kifolyólag, hogy nézed az eget...)

-azt állítja, hogy egyszer, mikor elutazott egy idegen bolygóra, a testét atomjaira bontva szállították el( furcsa, mert attól nem tud gyorsabban haladni az anyag...)

Még sorolhatnám a "hülyeséget" a tenyésztett emberektől, a közelgő ufo invázióig.


DE van valami a stílusában... a sok tudományos kritika ellenére is kiáll a "véleménye" mellett és ettől olyan "rémisztővé" válik.

Mintha biztos lenne benne, hogy amit mond, az igaz, és nem érdekli, hogy más mit mond...


a tudomány mai állása szerint ezek hülyeségek, de 800 évvel ez előtt kinevették, elégették azokat, akik más bolygókról mertek beszélni.

2011. nov. 13. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:

A világ végtelen, te beszélsz hülyeségeket kérdező. Nézd meg 404 világító köves vidjét, rögtön megvilágosodsz a kő mögül kilógó lámpaburától. XD

Csak az a baj, hogy Liza, Tamás, Haggard és Árpi még nem bukott le vmi ilyennel.

2011. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak hogy 404 nem ebben az univerzumban ismerte meg őket hanem a miénken túl.
2011. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A világító kőnél semmilyen lámpát nem láttam nem tudom hol láttál te lámpát öcsém? Ha meg azt hiszed a világegyetem megáll 140 milliárd fényévnél akkor tévedsz. Ha ez így lenne akkor tágulni se tudna. Nem szeretem ha valaki nem ért valamihez és még van pofája beleszólni a nagyok dolgába. A nyomába se érsz 404-nek. Névtelenül meg könnyű másokat hátba támadni, kiröhögni. Ha akarsz valamit elérni 404 lealacsonyításával kapcsolatban akkor azt ajánlanám hogy a legelső dolgod az lenne ha felvállalnád önmagad és talán akkor már azt lehetne mondani méltó ellenfele vagy. Addig meg csak egy kis szánalmas névtelen vagy akit mindenki senkinek ismer, aki több felhasználóval feljárkál hogy néha jobbról-balról és hátulról támadjon mint egy gyáva kutya. Ezekből ítélve nem lehetsz több 15 évesnél úgy hogy ne szólj bele a nagyok dolgába öcsém.
2011. nov. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#10es lehet hogy én csak 17 vagyok(és programozást tanulok), de a hangnemed elárul, max 11 lehetsz, mint az összes többi UFO mániás világvége váró degradált b@rom. Szal csitt amíg müxik a géped.
2011. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne fenyegetőzz és fejezd be mert unalmas már ez a 404 macera. Ha valami bajod van vele beszéljétek meg egymás közt mert itt senkit nem érdekel. Vagy te vagy 404 személyesen és direkt csinálod hogy találkozz saját magaddal?2
2011. nov. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!