Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2012-ben fog történni: ezoteri...

2012-ben fog történni: ezoterikus elméletek 2012-ről. Mondanátok ilyeneket? Valami spirituális felemelkedés, világvége és invázió amiről tudok, de van még valamilyen más elmélet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a szilveszter dec 29. Ére esik 2012 ben. Ilyen legközelebb 2652ben lesz, és ezelőtt 690ben volt!
2011. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még ezekről olvastam: jön Nibiru a halál bolygója, pólusváltás lesz, 3. vh.atomháború.
2011. nov. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antimod ***** válasza:
100%

"a szilveszter dec 29. Ére esik"

Na ezt kifejtenéd bővebben? Tudtommal szilveszter napja 31-e.


Amit én még hallottam, gondolkodásmódbeli váltás, eltolódás a spiritualizmus felé (amire egyébként nagy szüksége volna a nyugati világnak, de kétlem, hogy ez egyik napról a másikra tud bekövetkezni, hacsak nem egy megdönthetetlen, megdöbbentő felfedezés által).

2011. nov. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

az a szilveszteres egy elcseszett vicc, ugy van, hogy hallottad e, hogy szilveszter péntek 13-ára esik :D mert nem mindenkinek esik le, hogy az dec.31..


a 2012-es dátumról meg ezeket lehet hallani:

-Nibiru érkezése:

-vagy világvége

-vagy jönnek a Nephilimek, akik a Nibiru egyik holdján élnek,nagy 3 méteres óriás emberek, és 3660 évvel ezelött jártak itt,amikoris a Sumérokkal cimboráltak össze, majd a Nibirut el is nevezték Marduk isten lakhelyének.

-vagy jönnek a plejádiak, Ashtar Sheran tízmilliós legénységü űrflottaparancsnok vezetésével, oldalán Sanat KumaRa-val 13-as szintü pilótaangyallal, és evakuálják a földet, azaz a méltó lelki rezgésszintet elért egyéneket (250-350 m hz) egy földhöz hasonló klímáju és kinézetü óriás anyahajóra leteszik 2 napig, míg megszünik a földön a hepajkodás,aztán megteremtödik az uj föld, és minket visszaraknak a hejünkre, szaporodjunk és sokasodjunk :)

-vagy egy hatalmas dimenzióugrás következtében a felemelkedettek átsegítenek az 5.dimenzióba mindenkit, akinek elég magas a rezgésszintje, akinek nem sikerült elérni, annak csendes elalvásban éri a kaszás :)-vagy marad ugyanezen a 3-ds földön, ahol ugyanígy kínok kínját élheti nap mint nap, a hamarosan bekövetkező világvégéje kapujában állva.

-vagy az egész bolygó és élölényei átlépi az 5.dimenziót anélkül, hogy bárki meghalna, és hirtelen mindenki megváltozik, jó ember lesz, és telekinézistöl kezdve minden telepatikus dolgot el tud végezni :DDD

-vagy ami itt terjeng, hogy jönnek a reptiliánok leigázni a földet, rabszolgasorsba tesznek minket, stb..

-vagy Alaje üzenete szerint jönnek jó és rossz földönkívüliek evakuálni, és a szívünkre kell hallgatni, hogy melyik ürhajoba szállunk be, állítólag a rosszak ürhajója teljesen felszerelt segítökészség illúzióját nyujtva becsapnak minket és visznek rabszolgának.



én ezeket hallottam.Egyikbe sem hiszek, csak reménykedni tudok.Azt sem hiszem, hogy nem fog semmi sem történni , de ami történik, nem egyik napról a másikra..én spec abban reménykedem, hogy jönnek valakik, és elvisznek minket, azokat, akik jók, és érettek egy uj civilizáció felépítésére, mert ami itt van a földön az szerintem pusztulásba visz.Gonoszság, önzőség, stb, teljes mértékben romlás felé vezet.Az egyetlen kiút a teljes szeretetcentrikusság, a bizalom, és a harmónia megteremtése.Persze ez idegenek nélkül is mehet, csak menjen már, mert különben megdöglünk.Ha továbbra is a pénz uralma alatt lesznek az emberek, az örökös negatívságot eredményez.Gondolok itt arra, hogy el fog pusztulni a föld, mert feléljük, és ahelyett, hogy környezetvédő életet élnénk, mert az drága, vagy mert abból senkinek nem lesz pénze (a nagy fejeseknek).Gondoljunk bele, ha pl vízzel müködő autók lennének, akkor kinek adnák el a drága benzint??Na ezért nincsenek effajta fejlesztések, mert a nagyemberek nem profitálnának ilyenekböl..nekem ez a véleményem, és várom a változásokat..

2011. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az invázió meg a világvége baromság... a felemelkedés még igaz is lehet, de nem lesz olyan látványos "show", mint ahogy azt sokan várják és elképzelik... annyi bizonyos, hogy új korszak kezdődik(a maja naptár szerint is, ezért van vége, csak lezár egy korszakot)...ebben az új korszakban valóban valamiféle felemelkedés lenne a feladatunk, jobbá kellene tennünk a világot és magunkat... de erre egy újabb reljes korzsak áll a rendelkezésünkre és nem egyetlen nap alatt fog megtörténni
2011. nov. 16. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bleed ***** válasza:
egyszer egy magyar látó csaj irt egy könyvet ő azt mondta benne hogy 2012 ben fognak leszületni oylan emberek akiknek már születésüktől fogva meg lesznek ezoterikus képességek mint látás meg miegymás jobb irányba tereljék az emberiséget de hát ez attól is függ miylen környezetbe születnek le és miylen hatások érik őket..
2011. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antimod ***** válasza:

"Gondoljunk bele, ha pl vízzel müködő autók lennének..."

Az édesvízkészletek miatt ez nagyon rossz ötlet lenne. Tengervízzel kellene működniük, de akkor pedig a só marná szét a tartályaikat.


Ne kanyarodjunk el a témától, nem akarok offolni. Én sem várok látványos show-t, de legjobban azt szeretném, ha a spiritualitás felé tolódnánk el, és kicsit csökkenne a pénznek az uralma. Mindenki boldogabb lenne a világon, még a nagy pénzemberek is, mert az emberi örömnek nem a jólét az alapvető forrása, bárki bármit állítson is. Tisztán pszichológiai érvekkel könnyen meg lehet cáfolni őket.

2011. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tökmindegy, mi lesz, én már az első jelek után beadom az aranylövést :DDDD
2011. nov. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én leszek az új harry potter
2011. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!