Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyenek az energiavámpírok?

Milyenek az energiavámpírok?

Figyelt kérdés

Szóval az érdekelne, hogy tulajdonképpen mit takar ez a megnevezés. Nem mintha google-ben nem tudnék keresni "kitalált" dolgokat. Engem egy olyan személy véleménye érdekel, aki ért a témához.


(Nem Twilight-fanatikus vagyok, esetleg valami hasonló, csak egyszerűen érdekel a téma.)



Köszönöm a válaszokat.


17/L


2011. nov. 20. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Mutatni tudok egyet...

[link]

2011. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ezek az energiák nem szükségszerűen démoni szellemek, és nem is feltétlenül a fekete mágia termékei. Barátaid, családod, munkatársaid vagy szomszédaid negatív gondolatai és érzelmei is felelősek lehetnek egy effajta szerencsétlen helyzetért. A lényeg az, hogy ezek a negatív energiák telepatikus úton jutnak el a tudatalattidba.
2011. nov. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Az előttem szóló gondolatához még hozzá fűzném, hogy, ezt te is érzed, ha egy ilyen emberrel beszélgetsz, vagy társas kapcsolatot folytatsz. Egyszr csak érzed, hogy fáradt vagy, és semmihz nincs kedved, de nem sokkal előtte pedig rengeteg életkedved volt, tele voltál energiával.
2011. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
minden kisgyerek az pl :)
2011. nov. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
A trollok is energiavámpírok, akik hülye kérdéseket és válaszokat alkotnak.
2011. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az aki lefáraszt, az mind az. Például valaki mond valami hülyeséget és erre valaki ahelyett hogy hagyná a fenébe sok energiát pazarol a vitába, a személlyel, és a végén őt hibáztatja hogy lefárasztotta.
2011. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elfogy az energiad a tarsasagaban, egyre faradtabb leszel töle, es ez mindig. Csüng rajtad, lerazhatatlan, es ha visszautasitod, ujabb modszerekkel probalkozik. Nem direkt bantani akar, hanem tudattalanul, csak mint a levegöre, szüksege van energiara mindenkinek. Megjegyzem, az energiavampir nem is hisz az ezoteriaban es az energiakban, igy nem is keresi az energiaval feltöltekezes mas lehetösegeit (joga, meditacio, sport...stb), mint a masik leszivasa. Mindig közeli szemelyt sziv le, tehat elöfordulhat, hogy a visszautasitas utan mas hozza közeli szemelyt keres. Olyant tud leszivni, akinek hianyos az energiaburka, de azert több van neki, mint sajat maganak.
2011. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A kos és vízöntő jegyű emberek mind energiavámpírok. Gyűlöljük együtt őket és kérjük meg magyarország tistztánlátóit, hogy összehangolt akcióban egy tisztító energiahullámmal semlegesítsék őket.
2011. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ohhh...a parom is kos nekem pedig szüz a jegyem...nagyon szeretem de megis mindig ugyerzem leszivja az energiam..nincs eröm semmihez ...
2011. nov. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az én párom is kos, mégsem érzem, hogy leszívná az energiám, nagyon jól elvagyunk. Előtte egy vízöntő volt, mellette teljesen kikészültem, egy szóval szörnyű volt.
2011. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!