Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lenne 5 perced?

Lenne 5 perced?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mi lenne, ha együtt megpróbálnánk "bevonzani" a havat! :)

Én személy szerint hiszek a pozitív gondolatok erejében és már sok mindent sikerült bevonzanom.

Arra szeretnélek megkérni titeket, hogy néhány pedcig koncentráljatok a hóesésre! Vizualizájatok! Milyen érzés megfogni a hópelyheket, ahogy a bőrödhöz érnek? Mit érzel? Hogy néz ki a táj? milyen illatokat érzel?

Benne lennétek? :)


2011. dec. 9. 14:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%
ennyi fogyatékost mint a gyk-n van...
2011. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

nyugi már, én nem erőszakoskodom. Csupán nagyon-nagyon szeretnék fehér karácsonyt - több okból is.

Az egyik az, hogy unokatesómék hazajön az ünnepekre Ausztráliából és a kislányuk még nem látott havat és nagyon szeretném, ha átélhetné a tél varázsát.

2011. dec. 9. 14:22
 3/30 anonim ***** válasza:
Én nem ítéllek el, de nem hiszek az ilyenekben :) Persze igazat is adok neked, mert nem tudom valóban létezik e :)
2011. dec. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

van 5 percem. segítek:DD

én hiszek az ilyenekben.^^

14/L

2011. dec. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Én sem hittem sokáig ebben,de amióta pozitíavn gondolkodom és amit nagyon akarok, azt elképzelem (stb) és azóta rengeteg minden összejött. Hihetetlen, pedig igaz. Sikerült bevonzanom dolgokat. Szóval, ha nem történtek volna velem ezek a dolgok, lehet én is szkeptikus lennék. :)

2011. dec. 9. 14:50
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit szkeptikus vagyok az ilyenekben, de ha tényleg segít hát legyen, mert havat azt már én is nagyon nagyon szeretnék!!!!
2011. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ausztraliaban is van ho. Persze nem most, hanem jun., jul., aug,.-ban.
2011. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Ha segítek, te segítesz lapátolni? :D
2011. dec. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Gratulálok kérdező, pont az ilyenek miatt nézik komplett hülyének a magyarokat világszerte.
2011. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!