Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a világvégéről?...

Mit gondoltok a világvégéről? Ne azt írjátok le, hogy ezt már 100 000-en leírták, mert engem nem az ilyenek érdekelnek.

Figyelt kérdés
Itt most nem arra vagyok kíváncsi, hogy jajj ez biztos nem lesz, meg ilyenek, hanem, hogy igazából mit gondoltok róla...Milyen lesz, ha bekövetkezik, vagy, mi lesz utána? Mindenki meghal, vagy esetleg, ha maradnak túlélők? Vagy ez csak egy másik dimenzióba való átlépés lesz, és az emberek egy része pusztul csak el?
2011. dec. 13. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a legutolsó amit leírtál.
2011. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dimenziovaltas
2011. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A világ végének pont az a lényege, hogy vége a világnak, szóval senki nem marad életben. Na meg külön kell venni a bolygóvéget a valódi világvégétől. A bolygóvég kozmikusan senkit nem zavar, a valódi világvége meg a hőhalál lesz imho.


Vagy a Dalekok.

2011. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a Halak korsazakának vége, és eljön a Vízöntő korszaka.

Megszűnik a dualitás, a jó/rossz harca, előtérbe lép az egyéni fejlődés.

Lehet, hogy a test - lélek megosztottság is valahogy megváltozik.

2011. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
legalább nem lesz több gondunk, minden rosszban van valami jó is
2011. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Reptoid boss válasza:
Hát... izé... mindenki mashogy hivja, de en benne vok a buliban:D
2011. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon foglalkoztatott eddig ez a kérdés. Úgy voltam vele, hogy egyszer biztosan véget ér számomra és mindenki számára az élet. Lehet, hogy nem egyszerre, de vége valamikor csak lesz. Ha nem is a világnak, de a Földnek, a Naprendszernek. stb. biztosan. Ám ezután is csak lesz valami és az már nem semmi:)

Ma hajnalban viszont rosszat álmodtam, amilyet még sohasem. Nem volt hosszú, de ijesztő. Egy ismerős házban mentünk lefelé a családommal a lépcsőn. A lépcső alján ki lehetett látni az udvarra, esős, borongós volt az idő. Ahogy haladtunk lefelé a lépcsőn, egyre sötétebb lett odakinn, bár délelőtt volt. Annyira sötét lett, hogy meggyulladt az automata világítás a lépcsőházban, de csak rövid pillanatokra, közben egy egyre erősödő süvítő-dübörgő hangot hallottunk. Ahogy leértünk a kijárati ajtóhoz, teljesen ijesztő vaksötét lett, kint és bent is. Fülsiketítő volt a dübörgés, mi fogtuk egymás kezét és azt éreztem, hogy minden szétesik és eltűnik körülöttünk... Ekkor ébredtem fel (kb. hajnali 4 óra volt) és riadtan néztem szét a szobában, hogy ott vagyok-e és minden a helyén van-e....Iszonyú rosszul éreztem magam, a fejem hasogatott. Felkeltem, bevettem egy gyógyszert és egy szál pizsamában kimentem az udvarra sétálni pár percet. Jól esett a hideg, még a didergés is. Néztem a csillagokat, a Holdat. Kissé lenyugodtam, visszamentem az ágyamba és reggel 6-ig forgolódtam, az álom járt az eszemben...

2011. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a Gyűrű elpusztul, Szauront legyőzik és beköszönt a negyedkor...az áldott, béke kora.

ja, ez egy másik történet, mi tovább szopatjuk egymást 2012 után is, amíg valami szociopata meg nem unja a felsővezetésben az egészet és atomháborút nem kezdeményez

2011. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2012-re elég XP-t fogunk gyűjteni és elérjük a level 2-t. Kurv@ jó lesz!
2011. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Húúúúúúú hát eléggé elgondolkodtató válaszokat kaptam... de azért szerintem már ideje lenne eljönni a békének...

utolsó de b0l0nd vagy xD...

2011. dec. 15. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!