Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan meditáció vagy...

Van olyan meditáció vagy gyakorlat, ami nem nekem, hanem másnak segít a gyógyulásban? (Állatnak)

Figyelt kérdés
2011. dec. 17. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Másért nem meditálhatsz, de megnyithatsz meditációval köztetek olyan csatornát, ami segíthet.

Ilyenkor legjobb a közvetlen érintés, és az úgy végzett meditáció.

Vedd az öledbe, tedd rá a kezed, simogasd, és nyisd meg magad.

Van lehetőség arra hogy átvedd a fájdalmát, betegségét, és magad győzd le, de ehhez komolyabb tudás és gyakorlat kell,

te inkább maradj a szeretetnél, és annál, hogy aranyfolyamként a saját erőd próbálod átküldeni neki.

2011. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Fontos lenne valamit csinálnom, mert nagyon nincs jól. Orvoshoz viszem, de nem segített még a javulásban. :(

2011. dec. 17. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
hát pdig én úgy tudom, hogy meditálhatsz másért is. nehogy már ilyen önző legyen pont a meditáció...
2011. dec. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Adj neki energiát. Vagy jobban van már az állatka?


"Van lehetőség arra hogy átvedd a fájdalmát, betegségét, és magad győzd le, de ehhez komolyabb tudás és gyakorlat kell..."

Erre tök kíváncsi lennék, milyen gyakorlat ez?

2011. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A meditáció lényege a megvilágosodás, a tested folyamatainak harmóniája, illetve a nem fizikai "kapuk" megnyitása, folyamatok elindítása, befejezése.


Ezért mondom, hogy másért nem meditálhatsz, ahogyan más életét sem élheted.


Az más kérdés, hogy "meditatív állapotban", "nyitott tudattal" lehet mások számára előnyös hatásokat is elérni, de az nem meditáció.


Ebben a kérdéskörben pedig nincs értelmezhető önzés fogalom. Az ha magad számára kicsit jobbá teszed a világot, vagy fejlődésedet segíted elő, nem önző, ahogyan az sem, ha ezt nem kötöd mindenki orrára és igyekszel "ráerőszakolni" a te utadat, segítségedet.


A betegség fájdalom átvétel alapja az egymásra hangolódás. Én még nem próbálkoztam ilyennel, velem csinálták, így a pontos hátterét nem ismerem, de lényegében közvetlen testi kapcsolattal ( érintés)történt, és egyszer csak azt vettem észre, hogy egész testemben bizsergek, és olyan érzés fog el, mint mikor igyekszem meditatív állapotba kerülni, pedig én semmit nem csináltam.

A dolog egyetlen kellemetlensége, ha elég tudása és gyakorlata van az alkalmazónak, hogy az átvett fájdalom megjelenik az ő tudatában( csak ott, hacsak nem hagyja hogy az övévé váljon), tehát érezni fogja, néha sokkal erősebben, mint az, akitől átvette, viszont mivel nem az ő testéhez tartozik, képes legyőzni.


Kisállat esetén többet nem tudok segíteni, ők nagyon törékenyek. Érezniük kell a szeretetet, azt hogy szükség van rájuk, akkor talán még maradnak, de általában gyorsan elmennek, gyakran akkor, mikor annak idejét érzik, és a rosszullétek is gyakran csak az utolsó időszakban jelennek meg.

Szurkolok nektek, hogy minden jobban alakuljon.

2011. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, még aznap éjjel, mikor kitettem a kérdést, meghalt... :(
2011. dec. 20. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj, nagyon sajnálom (és ne haragudj, hogy most még fel is hoztam a témát).


A magyarázatot pedig nagyon szépen köszönöm!

2011. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!