Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy tudok szellemi tanítókat...

Hogy tudok szellemi tanítókat keresni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem egyszerű dologba vágtad a fejszéd!!!!
2011. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
tudoom..
2011. dec. 26. 16:17
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem egy élet munkája volt mire mindent megtanultam ...magamtól!!!és úgy érzem szinte semmit sem tudok!!!
2011. dec. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem is van tapsztalatom.. igaz nem sok.. de tudnál nekem valami tanácsot adni??
2011. dec. 26. 16:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Úgy hogy keresel.

Inkább azt kellett volna kérdésnek írnod hogy hol találsz szellemi tanítót.

2011. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
igen.. Ak hol találok?? o__O
2011. dec. 26. 16:24
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Úgy nagyon nem tudaz szerintem keresni mert sztem aki tényleg tud valamit, az nem igazán hirdeti a tudását...sztem annyit tudsz tenni hogy nyitott próbálsz lenni minden ember elött ezzel a témával kapcsolatban és ha az illetö tényleg tud vmi olyat amit te keresel akkor ha úgylátja, "felfedi" magát.
2011. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Remek mert az én környezetemben senkit nem tud semit ilyesmikről..
2011. dec. 26. 16:51
 9/14 A kérdező kommentje:
Asztrálutazás erről tudtok még vlamit?
2011. dec. 26. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd magad vezetni az égiek által. Ők tudják, hogy mikor jön el az idő, hogy elébed hozzák a te tanítódat. Az is lehet, hogy a tanításokat nem élő embertől kapod, hanem az élet által elébed hozott feladatok, lehetőségek, könyvek, stb. által, és az égiek "sugallata" alapján fogsz az utadon előre haladni.

Valóban légy nyitott, keresd a lehetőséget, figyelj oda más emberekre (néha egy-egy általuk kimondott szó, mondat a tanítás lényege). Éld a mindennapi életedet, tudni fogod, amikor valami lényeges "tanítást" kaptál, és az teljesen mindegy, hogy egy felkészült tanítótól, vagy egy átlagember szájából hangzik el.

2011. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!