Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valami "trükk" nincs rá, hogy...

Valami "trükk" nincs rá, hogy aszt álmondjak amit akarok?

Figyelt kérdés

Szeretnék mindig valakiről álmodni.

Ha valaki álmod valamiről, az napközben történik, pl. egy gondolat. Ha jól tudom.

Hogyan lehet valamiről álmodni, amiről én szeretnék? Vagy ez lehetetlen?


2011. dec. 27. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
"aszt" sose fogod. csak az ilyen rendkívül tanult emberek hiszik azt, hogy hasonló, különleges tudással rendelkeznek
2011. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tudatos álmodás(lucid dream), de ezt el kell sajátítani és lassú folyamat. Viszont, ha megy akkor irányítani tudod az álmaidat.


Legegyszerűbb módszere, hogy napközben sokszor(napi 5-6) felteszed magadban a kérdést: "Most álmodom?" és azt válaszolod magadban, hogy "Igen.".

Ezenkívül naponta 3-4x összegzed mit kellett eddig tenned és mi vár még rád a nap folyamán.

+ Nem árt feltenni a kérdést magadban napi 5x, "Milyen nap van ma?" és megválaszolni dátumostul.


Ha sokat csinálod akkor megjelennek ezek a dolgok az álmaidban is, mivel arról álmodunk ami történik velünk, és , ha valami sokszor megtörténik velünk(magunkban feltett kérdések) arról nagyobb eséllyel álmodunk.


Mikor, pedig álmodban felteszed magadnak a kérdések egyikét nem fogod tudni a választ, ha pedig arra kérdezel rá, hogy álmodsz-e, akkor pedig igennel felesz és rádöbbensz, hogy alszol.

Attól kezdve nálad lesz az irányítás, teljes irányítás, isten leszel(tapsztalat).


Alternatív módszerek:


Medtiálva alszol el, végig tudatodnál maradsz és így éred el az alvás álomért felelős REM fázisát. Nehéz, kevesen tudják megcsinálni, felejtsd el.


Villogó: fejre erősített eszköz ami érzékeli, ha a szemgolyód vadul mozog = álmodsz. Elkezd villogni a személyhadra vagy a füledben játszik le egy számot, amiről tudod, hogy a jel. Mivel minimálisan működnek álmunkban is az érzékszerveink. Ezt is felejtsd el, még az e-bayen sem találtam.

2011. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és még kitehetsz kis cetliket(nekem túl meredek 5letnek tűnt) amikre rá vannak írva a fentebb említett kérdések, ezzel vizuális anyagot is nyújtasz az álmaidnak, növelve az esélyt a tudatos álmodásra.
2011. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tudatos álom amit te akarsz csinálni kis gyakorlással ha érdekel el lehet sajátítani!
2011. dec. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

nem tudom mi ezzel a gond, én ha akarom akkor tudatosan álmodom, és szoktam is :)

F/19

2011. dec. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Aszt" álmodni soha nem fogsz amit akarsz.

De ha szeretnél valamiről álmodni elalvás előtt, gondolj sokat rá,ebben nincs semmi különös....Nekem beszokott jönni:D van,h parázok valamitől, szerintem ismered az érzést (pl.horror filmek) és esete lefekvéskor nyomaszt:D, nem megy ki a fejedből így olyasmikkel álmodsz ami a fejedben van.

2011. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én sose álmodok rosszat.. de ha valami félelmetes kezd el történni ak mindig megváltozik.. már rég nem álmodtam rosszat.. [link]

Én itt tanultam meg cselekvő lenni az álmomban. Szerintem ha valakinek sikerül megtanulni akkor jó élményekben lesz része. :) Sok sikert!

2011. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi az az asz? az valami tárgy?
2012. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia. Nekem mostanában sikerült. Ha szeretnél részleteket irj rám.

És hát ha tudok segíteni 😊

2021. febr. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!