Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért keresztezi az utamat...

Miért keresztezi az utamat mindig egy rózsa? Meghülyültem?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt,ahogy jöttem hazafelé a suliból egy kis útszakaszon rózsaszirmok voltak elszórva. Nem is annyira foglalkoztam vele. Pár nappal később egy padnál várakoztam barátomra mikor egy virágboltból egy nő kijött és letett az asztalra elém 3 rózsát csak úgy szó nélkül és visszament a boltba. Tegnap ahogy sétáltam reggel a kutyával találtam egy piros papírba csomagolt rózsacsokrot..Nagyon szépen meg volt csinálva,csak úgy le volt dobva a földre..Letéptem a legszebbet és hazahoztam. Ma reggel már nem volt ott,ahogy sétáltam már nem volt ott,de viszont 12után jöttem haza a suliból és megint ott volt. Jött egy nő felszedte és kidobta...ha holnap is ott lesz akkor bevonulhatok diliházba? Vagy valaki szórakozik? Gondolkoztam rajta,hogy valami hódoló,de tuti,hogy nem XD Barátom,meg nem városi.

A rózsának nincs valami jelentése? Este rózsákkal álmodtamXD


2012. jan. 25. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent számodra a rózsa? Gondolom valami üzenete lehet az univerzumnak számodra ezzel, fejtsd meg.
2012. jan. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mit jelent? Egy virágot..:D nem tudom mire kéne gondolnom..
2012. jan. 25. 17:00
 3/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak nagyon bejössz valakinek és így próbálja kifejezni.
2012. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na ha ennyire elvetemült valaki..ha mindig tudja,hogy hol járok..na az beteg :))
2012. jan. 25. 17:08
 5/19 anonim válasza:
Ez tényleg ijesztő,azt hittem csak néha-néha találkozol pár rózsabokorral,de ezek nem olyan véletlenek. Amúgy fogalmam sincs hogy mit csinálj,de ezek szerintem sem véletlenek.:D
2012. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát télen nem nagyon van rózsabokor XD

Számomra nem rémisztő csak olyan fura meg idegesítő..

Ha következő napokban is összefutok pár rózsával akkor elmegyek valami jósnőhöz vagy felhívom az EZO TV-t :D

2012. jan. 25. 17:15
 7/19 anonim válasza:
halo halo zsigmond vagyok....
2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nemáár :D
2012. jan. 25. 17:20
 9/19 anonim válasza:
10 KILÓ ROZSÁT VETTEM ....NAH MOND A TARIFÁKAT
2012. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
haha nagyon vicces :DDD
2012. jan. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!