Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A NOX szamai szerintetek...

A NOX szamai szerintetek mennyire spiritualisak?

Figyelt kérdés
Nezz fel, "Csak az elet, csak az elet, ez kell, ez kell...", Egy minden...stb

2012. febr. 9. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
pont mint a féltégla amivel a kaput szoktam kitámasztani...
2012. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azok.

Még Republicnál érzem ezt, és Enyánál.

2012. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Semennyire.

Közhelyeket mondanak.

2012. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

LOL

Térhullámokon olvastál róla? Ha nem akkor [link]


Valami enyhe spirituális lehet, hogy van benne, de azért Ákostól fényévekre van.

2012. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudja valaki, ki irta a Nox szamait?


Köszönöm a valaszokat es föleg az ajanlott oldalt, vannak jo dolgok a cikkben! :)

Utana a kommentekben sok erdekes dolog volt!

Bar itt a gyak-on az eddigi valaszok alapjan nem sokan erzik igy, ahogy en, es ahogy az egyik kommentböl idezem:

"Hihetetlen erő sugárzik ugyanis a zenéjükből, és kifejezetten érzem, hogy emeli a rezgésszintemet. A dalszövegekről nem is beszélve! Olyan spirituális tartalom van mindegyik számban, amit csak az "értő" fülek hallanak meg és az ÉRZŐ lelkek értenek meg igazán."

Ketsegkivül a magyarsag östörtenetehez kapcsolodik a zeneje, ösi nepzenen es hitvilagon alapul a zene es a szöveg, ha jol tudom. Es sztem pont ezert spiritualis, mert amaz is ösi igazsagokat rejt, amiröl ma nem szokas beszelni, tudni...

Az elöbbi kommentekböl egy mondat:

"A NOX felidézett valami nagyon régit és igazat, hogy csak királyfiak és királylányok vannak, mert az életet élni csak a legmagasabb minőségben érdemes." Ebben az ertelmezesben sztem mar nemcsak a magyarsaghoz, sokkal inkabb a vilagban most vegbemenö valtozashoz kapcsolodik, amivel a spiritulalis szinten foglalkoznak, aki foglalkoznak.


Amugy az enekesnöböl en nem erzek különösebb eröt, csupan a zeneböl, a zene es föleg a dalszöveg, emiatt is erdekelne, ki irta a zenet, dalszöveget?

2012. febr. 10. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Még ilyen eröltetett gagyi reklám dumát!
2012. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Valla Attila írta a Nox számainak nagy részét - szöveg -
2012. dec. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Es BUEK! :)
2012. dec. 31. 12:17
 9/9 anonim válasza:
100%
Szilviből és a zenéből is sugárzik az erő, az energia, a szeretet. Ahogy Szilvi szokta mondani, Ő adni akar a zenével valamit... Minden szövegben, dallamban van valami, ami megnyugtat, vagy éppen pont a hangulatodhoz illik, a problémádra ad megoldást. Szilvi hangja pedig csodálatos...:)
2013. dec. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!