Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol találhatok csodálatos...

Hol találhatok csodálatos "feléledésekről", gyógyulásokról szóló történeteket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos,hogy jó kategóriát választottam,de szerintem ez áll a legközelebb az ilyesmihez... Tehát kaptam egy olyan feladatot az egyik tanáromtól,hogy készítsek egy beszámolót olyan történetekről, mikor egy személy már meghalt és csodával határos módon feléledt,esetleg orvosi segítséggel vagy bárhogy máshogy, vagy súlyos betegsége volt és már csak a csoda segíthetett rajta,és mégis kigyógyult... Ha tudtok ilyen oldalt, linkeljétek... Köszönöm előre is!

2012. febr. 23. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A Bibliában van legalább 1.
2012. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biblia, halálközeli élménybeszámolók, vagy Dale Carnegie Sikerkalauz 2. könyvében vannak olyan esetek, amikor pozitív gondolkodás segítségével kigyógyultak emberek súlyos bajokból.
2012. febr. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Írd be a Google-ba,hogy Visszatérés a klinikai halálból. Ott több link is van erről.

De beszámolhatsz a 1-200 évvel ezelőtti esetekről is.

Akkoriban,ha halottnak hittek valakit, a szája elé tükröt vagy tollat tartottak. Ha a tükör nem párásodott be,vagy a toll nem mozdult,bizonyosra vették a halálát. Legkésőbb másnap eltemették.

Nagy Czirok László számol be egy esetről. A halottat a Szent Mihály lován (4 ember vitte a koporsót) vitték a temetőbe. Az egyik ember megbotlott,a koporsó a földre esett és felborult. A halott pedig felébredt.

De olvastam,ha jól emlékszem Ráth Vég Istvánnál olyan esetről,amikor a kriptarabló a nő kezéről nem tudta lehúzni a gyűrűt,ezért leakarta vágni az ujját. A halott nő pedig felébredt.

Ezért él még ma is az a szokás a katolikus egyháznál,hogy csak akkor avatnak szentté valakit,ha felnyitják előtte a koporsóját. Ha a halott nem a hátán fekszik,hanem pl.hason,akkor felébredt és akár káromkodhatott is.

2012. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hu van gy sztori.. Párom mindig emlegeti.Kis novella,de nagyon durva. Majd megkérdem a cimét s iróját.
2012. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... :) Nem tudtam honnan elindulni,de most már vannak elképzeléseim... :)
2012. febr. 24. 10:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó... Azt megköszönném... :)
2012. febr. 24. 10:03
 7/10 anonim válasza:
A bulvársajtó tele van ilyen sztorikkal, persze kérdéses igazságtartalmuk.
2012. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem:Edgar Ellen Poe nak van egy Katalepsziaáról szoló könyvecskéje. Nem tudja a párom a cimét,de ilyen hullaként történt felébredésről szól. megkérdeztem a párom.
2012. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Itt egy link amiben benne van.

245

AZ ELVESZETT LÉLEGZET a cime. ***** Itt elolvasható.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat segítettetek... Köszönöm! :)
2012. febr. 25. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!