Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen nagy ereje van...

Tényleg ilyen nagy ereje van a gondolatoknak?

Figyelt kérdés
Régebben sokszor gondoltam rossz dolgokat és sajnos meg is lett az eredménye. Azt gondoltam, hogy az egyik barátnőm utál és csak sajnálatból van velem, meg azt is, hogy nincs egy barátnőm se meg ilyen butaságokat. Erre múlt hét péntek óta sajnos egy barátnővel kevesebb van :( De én szeretném visszakapni ezt a barátnőmet. Ha mostantól csak jó dolgokat gondolok akkor újra barátnők lehetünk? Vagy tudnátok ehhez kapcsolódóan egy jó könyvet ajánlani? Előre is köszönöm. 20/L
2012. febr. 25. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
A gondolatoknak nagy erejük va, de ez rajtad mint emberben, aki egy genetilag lealacsonyított mentális képességű lény (ezt köszönt a Reptoidoknak) nem látszik. A Reptoidok viszont már egészen jól tudják a gondolataikat használni.
2012. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A hörcsög Taó-ja nagyon jó könyv, és a szereplők sok okos dolgot mondanak a lélektanról. A bioenergetic kiadónál biztosan találsz ilyenfajta könyveket. Én is olvastam a gondolatok teremtő erejéről, és hogy a szellemi energia hatalmas. A vonzás törvénye szerint pedig a mi "hullámhosszunkon" lévő személyek találkoznak össze.
2012. febr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De azt is megírnátok, hogy kibékülünk-e ezzel a barátnőmmel? Vagy gondolati úton tehetek érte valamit?
2012. febr. 25. 10:54
 4/7 anonim válasza:
65%
Olvasd el a Titok cimű könyvet. Abból megtudod, mekkora ereje van a gondolataidnak.
2012. febr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
18%

# 4

az egy szar

2012. febr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy örülnél, hogy kiderült, hogy ki az aki nem őszintén a barátod, még vissza akarod csalogatni?

Nyilván nem a te gondolataid miatt viszonyul hozzád úgy, ahogy, maximum a tetteid miatt.

2012. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!