Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Tudatalattiban, elültetett...

A Tudatalattiban, elültetett negatív kritika lenne az úgynevezett rontás vagy Átok?

Figyelt kérdés

Pl : Ha valaki azt mondja , Te mindig is szeleburdi voltál, felelőtlen stb ezáltal elülteti az információt a tudatalattiban , és az illető bevonzza a saját életébe! Nem rólam van szó , csak vélemények érdekelnek.. A rosszindulatú

trollkodókat lepontozom.. Sorry

Tényleg érdekel komoly emberek véleménye. 28 F


2012. febr. 26. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha ez tényleg így van , akkor létezik pozitív Átok is??

Pl jó dolgot vonzol az életedbe ,azáltal ,hogy folyamatosan

hallod,hogy kedves vagy szeretetre méltó, Jó stílusod van stb..

2012. febr. 26. 20:25
 2/7 anonim ***** válasza:

> Tényleg érdekel komoly emberek véleménye.

Komoly ember nem hisz ezer éves babonákban.

2012. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont erre akarok ráébredni ,hogy a sok ember ,aki azt hiszi ,hogy meg van átkozva, saját magát helyezi negatív tudatállapotba és szó nincs átokról , csak bevonzza az életébe a félelmét.
2012. febr. 26. 20:42
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%

1.Szerintem aki "trollkodni" akar nem érdekli hogy te lepontozod vagy sem.

2. Aki nem hisz benne, csak azt tudja írni: Ezek tök véletlenek, vegyél elő egy fizika könyvet!! Nincs semmiféle, rontás meg átok meg pozitív energia meg efféle baromságok. Mutass nekem egy embert akit elátkoztak????


A dolog szerintem is kb, úgy lehet ahogy írtad. Ahogy cseperedünk fel soha nem mondja, (vagy legalábbis nekem nem sokszor mondták): legyél boldog, minden amit csinálsz úgy jó ahogy van, stb. Egy szülő feladata a védelmezés s természetes hogy a rossz dolgokra figyelmeztet. De a kis gyerek agyában az is marad meg. Nap mint nap csak a szörnyűségeket hallja ne csináld mert kikapsz, megráz, megéget stb. Természetes lesz egy idő után a negatív gondolkodásminta kialakulása. S ebben semmi ezotérikus nincs.

Innen jön a szubjektív véleményem. Az emberi energia mezőnek vagy egónak folyamatosan szüksége van az energiára. Mint a testnek az ételre. S ezt kétféleképpen kaphatja meg első pozitív gondolkodás a belső és külső környezetből szerezi be az energiát. Vagy negatív gondolatok ami csak külső forrásból jön. S sajnos sokkal egyszerűbb egy másik embertől "ellopni". A rontás és az átok azért működik mert jobban ráállt az agyad a "rosszra".

2012. febr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. De miért van az ,hogy a környezetünkben lévő emberek ennyire a felszínen élnek és nem mélyülnek el jobban saját maguk megismerésében? Minden vágyam ,hogy jó ember , és önismeretem legyen. Mások miért az én energiámat szipolyozzák ezzel a hülye el vagyok átkozva szlogennel?
2012. febr. 26. 21:10
 6/7 Diavolino44 ***** válasza:

Mindenki tökéletesen él. Az hogy benned felmerül annak a gondolata hogy több vagy, annál a 70kg szerves anyagnál az egy esély arra, hogy valami egyedi dolgot is megérts az életből. Az hogy kérdések merülnek fel benne az azt jelenti nyitott vagy a megismerés..arra ami tényleg VAN.

Most hallgattam meg egy előadást ami nekem nagyon tetszett. Abban az volt a világon egyetlen egy bűn létezik ez a megbocsátás hiánya. Szánj rá egy napot s menj el egyedül, ülj le egy nyugis helyre s kezd el megbocsátani elsősorban saját magadnak(!!!)a már halott embereknek, és az élőknek.

A világ nem fog megváltozni globálisan ezt el kell fogadnod!! S hidd el így tökéletes!

Amúgy 2 könyvet meleg szívvel tudok ajánlani az egyik

Balogh Béla: Végső Valóság

A.J. Christian: Mit keresett isten a nappalimban

Mindkettő fenn van interneten meg sem kell venned!

2012. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenképpen elolvasom , érdekelnek az ilyen témájú

olvasmányok.

2012. febr. 27. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!