Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki várja a világvégét és ki nem?

Ki várja a világvégét és ki nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ép eszű teremtmény sem várja a halálát.
2012. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Én várom a világvégét, ha még sokáig el kell viselni ezt a kormányt!!!!!!:D :D
2012. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én várom is meg nem is!Az egyik felem aki már régóta szenved az már meghalna és várja a világvégét,de a másik aki még élni akar az meg még szeretne tovább élni.NEM VAGYOK SKRIZOFÉN!
2012. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Én nem várom:(
2012. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Napkiraly ***** válasza:
100%

Az aktuális világvége szokás szerint elmarad, szíveskedjetek választani egy opcionális következő világvégét. Néhány javaslat:

Metalloglobus kátyanaptár vége: 2014.01.01.

Biblia oldalainak a száma x 2 - 3 a négyzeten *666 / 13,4 = 2015.

2017-es részleges etiópiai napfogyatkozás (2017.04.17.)

Écesfaxúbohóc egyház által kijelölt világvége: 2018.08.20.

2012. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Minél több a világvége téma, annál jobban várom - akkor végre annak is vége lesz. :)
2012. márc. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Napkirály nem azt kérdeztem, hogy lessz e világvége vagy nem. Csupán annyit hogy ki várja és ki nem.
2012. márc. 16. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ melyik ha tényleg az egész világnak vége lenne akkor nem. ha én életben maradnék meg monjuk 1 millió olyan ember akit kiválasztok a világ minnden pontjáról akkor csak rajta ! felőlem a másik 6miliárd 999millió meghalhat.
2012. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
először is kinek mit jelent a világvége, mert nekem nem a teljes megsemmisülést természeti katasztrófák által, és nem is az egész emberiség elpusztulását.Ilyen tekintetben nap mint nap várom, hogy legyen az én általam "igaznak érzett" világvége, amikor a föld megtisztul a gonoszságtól, a hamis vezetőktől, és marad egy x ember ezen a bolygón, akik tényleg békések lesznek, és harmónikusan tudnak majd élni a földön, akiknek már nem kell megmagyarázni, hogy mi a rossz és mi a jó, mert nem lesznek saját maguk ellenségei, és tudni fogják.én ebben hiszek, és igen nagyon várom.És mindez lehetséges lesz a gondolataink rendezésével, mert először minden gondolatban fogannt meg.És nagyon reménykedem, és teszek is érte, hogy én is benne legyek ebbe az "új világba".Másoknak is ajánlom!Szeretetközpontúság!Elvetni a szemet szemért elvet, és adni mindenkinek, azt ami kell.És amit adunk, az már rég nem a pénzről szól, hanem lelki és fizikai dolgokról.Jézus is ezt akarta, csak félreértették, mindennek ellenére megmaradt egy mondata, amit ma alkalmaznunk kell, hogy megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!Nem hülyeség, és nem vagyok vallásos, de ez fogja felemelni az embereket, ez már biztos!Várom ennek a világnak a végét!!!Csak sajnálom közben azokat az embereket, akik majd nem lehetnek velünk, mert nem elég jószívűek.De majd nekik is megoldódik a sorsuk.Hát ennyi.
2012. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, valakinek a Föld megsemmisülését jelenti a világvége, valakinek pedig a változást. Kíváncsi vagyok, az emberek hogy állnak hozzá a témához.
2012. márc. 17. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!