Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Készített már valaki álomtérké...

Készített már valaki álomtérképet? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Vannak álmomban ismerős helyek, amikkel gyakran álmodok.Szeretnék ezekről jobban átlátható képet kapni, ezért gondolkozom egy térkép készítésén, de nem tudom, hogyan lehetne megoldható.
2012. márc. 21. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egyáltalán létezik vagy megoldható? Mert pl. én már úszkáltam az óceán mélyén, szaladtam egy dzsungelben, egy kastélyban. Szerintem az álombéli helyeket nem lehet feltérképezni, mert nem tudod egymáshoz viszonyítani a különböző helyszíneket.
2012. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy térképet tudj csinálni, erről kell álmodnod, és kész is az álom(beli)térképed
2012. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel az álmaid az életed során tapasztalt dolgokból épülnek fel a tudatos én számára véletlennek tűnően, így csak ok-okozati térképet tudsz felépíteni az álmokban szereplő tárgyak, helyszínek, személyek, környezetek, történések, stb között és jobb esetben hozzájuk tudod társítani a valódi/eredeti forrást és célt.
2012. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két álomtérképem van: 1.: [link]

2.: [link]

2012. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


18:53

Hát, ez érdekes.Ezeken tényleg az álmaidban látott helyszíneket jelölted be?

Na, valami hasonló félére gondoltam,Van kb 4-5 helyszín, amiket csak álmomban látogatok, de mindig ugyan olyanok.És vannak olyan helyszínek, amik megegyeznek a valóágbeli helyükkel.Nehéz a kettőt egymáshoz viszonyítani, a helyszíneket úgy elhelyezni a papíron, hogy közelítsen ahhoz, ahol álmomban lehet.

Na, magyarán fogalmazva, valami olyasmit szeretnék, mintha egy valós térkép és az álombeli helyszínek, együtt ennének egy lapon feltérképezve.

Szeretném feltérképezni a másik valóságot, vagy asztrál világot, persze csak azt a részét, amit bejártam:)

2012. márc. 21. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem vetted volna észre 18:53-as játékokból linkelt képeket, valószínűleg nem látta álmában azokat a helyszíneket (és nem is jelölgetett be helyszíneket rajtuk).
2012. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De, azt látom, hogy játékból származik a kép, az első legalábbis mindenképpen, de gondoltam, talán változtatott, alakítgatott a képen valamit...
2012. márc. 21. 20:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet természetesen, sőt mindenféle jegyzet készíthető.

A lényeg, hogy álmodban vágyni kezdj erre és megtedd. De hogy elég-e ehhez z, hogy nagyon szeretnél térképet készíteni, nem tudom, de biztosan segít, ha tudsz tudatosan álmodni.

2012. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Képes vagyok tudatosan álmodni, de én nem álmomban akarok térképet készíteni, hanem a valóságban.
2012. márc. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!