Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lélekpillangó! Szeretnék...

Lélekpillangó! Szeretnék leiratkozni a hírlevelükről, de a link ami a leveleikben van nem működik. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Elegem lett belőlük, mert legutóbb igen csak az anyagi dolgokról kaptam tőlük levelet. Részlet a levélből: " Hiányzol! Tudod hogy honnan? A jótékonykodók listájáról!

Szavazatoddal már segítetted azt a nagy író-gondolkodót, akinek munkássága példa értékű az életedben! Azonban még nem vásároltál a Lélekpillangó jótékonysági akciójában a tudáscsomagból."



2012. márc. 30. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában ezek a társaságok nagyon ügyesen oldják meg, hogy ne szabadulj. Nekem a következő módon sikerült: A levelező programomban (gmail) spam-nak jelöltem a nem kívánatos leveleket. Le is lehet tiltani a megjelölt küldőtől. Azóta nyugalmam van tőlük.
2012. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod. Ez tényleg jó megoldás, ha már leiratkozni nem engednek.
2012. márc. 31. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Gnosis --miért vagy oda értük hisz csak a pénzre utaznak..


Mire lennél kíváncsi, vagy mi a problémád egészségügyi vagy lélektani?

2012. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valójában azért regisztráltam, mert szavazni lehetett három emberre, akik közül kettő közel áll hozzám, de az egyikük különösen. Le is adtam a szavazatom, hogy ezzel támogassam, és Neki ítéljék a "Lélekpillangó Életműdíjat". Ezt szép gondolatnak találtam és támogattam is. [link]

A pohár a nyomulós (sajnos csak ez a szó jutott az eszembe a jellemzéshez) könyvvásárlás felhívásuknál telt be.

A könyvek az értelmezésem szerint pdf illetve mp3 formátumba vannak. Vagyis a gép előtt ülve olvasgathatom őket. Ilyen kiterjesztésű könyvek ingyen tölthetők le hivatalosan elektronikus könyvtárakból is, vagy például a Magyar Teozófiai Társulat honlapjáról.

A témákat tekintve is vannak kifogásaim, mert én nem tudom a lelki fejlődést anyagi és szexuális dolgokkal összekapcsolni. Ez kicsit a saját farkába harapó kígyó esete. Ezeknek a könyveknek pedig egy jó része ezekkel a témákkal kapcsolatos.

A szerzők közül Balogh Béla az, akiről az eddigi tapasztalataim alapján elmondhatom, hogy hitelesek az írásai, előadásai, és tényleg a lelke mélyéből merít.

Persze nem mondom, hogy ő az egyetlen.

2012. ápr. 3. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Tudod kérdező ez az általad jelzett Balog Béla is csak egy nagy sóderoló. Ha vannak is kos gondolatai a normálisabb életért nem kellett volna belevinnie olyan témát amiről fogalma sincs. Pl. az aurával kapcsolatos okoskodása amit a keletiektől vett át ami szintén halandzsa.


Nincs aura nem létezik csak kisugárzása van amelynek szine és ereje változó időben és egészség szempontjából.


Más a kisugárzása a testnek étkezés előtt és más az emésztő rendszer működésekor. Nem csupán elektromosságot sugároz ki hanem annak hőjét is.


De bármelyik író akiket láttam ezen az oldalon, csak okoskodnak igaz ami igaz szépen tudnak fogalmazni hisz ez a mesterségük-- de nem tartom helyesnek ha olyan dolgokban okoskodik valaki amiről halvány gőze sincs. Nem több bármelyik szövegelése vagy irománya mint egy újabb filozofálgatás, amellyel már tele van a padlás.


Vannak dolgok amelyek meg kell tapasztalni ahhoz, hogy ismét hozzányúlhassunk e témához, különben nem több mint szócséplés de már összekevernek mindent kínait és hindut tibetit és vallásosat a modern életet az ókori kevés tudással és lesz belőle egy mai korabeli szófosás.


A videót is hallgatva ennek a hapsinak --állítom Te épp igy eltudtad volna mondani ha magadtól ide oda beleolvasol keletre nyugatra amerikásba vagy bármibe a lényeg a mondatok kövessék egymást és jól hangzó előadás kerekedjen belőle-- ez a módi manapság.


19. f. A két csodálatos lelkünk.

60.f. Szeretet, szerelem, barátság, és elmúlás...

87.f. Evolució és fejlődés. Mondd csak picinyem....


Ha többet szeretnél tudni ebben a témában Gnosis, keresd meg egyenként ezeket a blog fejezeteket. A 19 -sel kezd az az alapja mindennek.

2012. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én írtam nekik ugyanerről - egy kedves választ kaptam, hogy egyszeri hiba volt, emberi mulasztás, ha kérem leveszik a nevem a listáról. Végül inkább nem kértem, mert jó programokat csinálnak és szeretném, ha tudhatnám, hogy hol lesz a Popper Péter vetítés sorozat, amire az adomány fordult.
2012. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!