Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van ebben valami sorsszerűség?

Van ebben valami sorsszerűség?

Figyelt kérdés

Van ebben valami sorsszerű??


Volt egy exbarátom,de megromlott a sok vita miatt.

Tavaly húsvétkor végleg elváltak az útjaink,nem beszéltünk.

Ősszel kicsit közelebb kerültünk egymáshoz,de nekem

képbe volt egy másik srác.Amint kikerült a srác a képből,az

exem is tovább akart lépni.Nem mondta,hogy szeret,azt se,hogy nem.

De itt is a viták rontották el.Most is húsvétkor fejeztük be és szintén

nem beszélünk egymással.

Ezzel egy időbe tavaly az egyik rokonommal télen vesztünk össze,és

húsvétkor se jártam náluk,idén ugyanez a helyzet.

Mintha minden hibám megismétlődne és hátborzongató,hogy

minden teljesen megegyezik,mintha ugyanúgy tavaly lenne.

Ennek fejébe még pont elkezdték játszani ugyanazt a régi sorozatot,amit

az akkori elválásunkkor kezdtem el nézni,pont ugyanabban az időpontban,

mint tavaly,tehát teljesen minden stimmel,minden olyan,mint egy éve.Véletlenszerűnek nekem

kicsit abszurd.


(És most fedeztem fel negyed órája,hogy a közös sorozatunk ,amit együtt találtunk májusba,az is újra megy,és

megdobbant a szívem,amikor eszembe jutott,hogy együtt néztük és hiányzik.Nagyon.)


2012. ápr. 10. 08:22
 1/1 LeGrady ***** válasza:

Most már biztosan van. A formák szeretnek más formákhoz, sémákhoz kapcsolódni, és ezt újra meg újra végigjátszani - nincs ebben semmi szokatlan.


Mivel tudatos lényként ezt az ismétlődést felfedezted, ezért van rá lehetőséged, hogy más irányba tereld a folyamatot. Sőt, majdhogynem a saját felelősséged az, hogy ezt megtedd.


Hányszor akarod még ezt eljátszani? Valós oka volt-e az összeveszéseknek, vagy csak túl erős személyiségek vagytok mindketten, és kötitek az ebet a karóhoz? Talán még nem értetek meg egy igazi kapcsolathoz, mert az egótokkal vagytok elfoglalva? Talán be kellene látni, hogy külön utakon mégis egy jobb élet vár rátok? Esetleg itt az idő, hogy fenekestül ferforgasd az életed, és végre tényleg azzal foglalkozz ami neked fontos?


Csak kérdések....

2012. ápr. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!