Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért félünk a vihartól?

Miért félünk a vihartól?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy azért félünk a vihartól, mert még ősember korunkból bennünk maradt egy ösztön, hogyha vihar van, akkor veszély van, és el is kell bújni. És esetleg dühösek a ,,mennyei lények". Bár úgy gondolom ha ez ösztönnek köszönhető, ez az ösztön nem fog egyhamar kihalni az emberekből, hisz a mai napig nagy károkat / halált, baleseteket okoznak a viharok, így ha racionálisan fel is tudjuk fogni, hogy nem a szellemek dühe okozza a vihart, akkor is félünk a következményektől.

2012. ápr. 12. 06:11
 1/7 anonim válasza:

Kedes kerdezo.

Mar valaszoltal is a kerdesedre: "a mai napig nagy károkat / halált, baleseteket okoznak a viharok";"félünk a következményektől".

Tehat a kovetkezmenyektol felunk.

En pl a vihartol egyaltalan nem felek;kifejezetten elvezem;)). Ennek semmi koze sem a mennyei lenyekhez, sem az osemberekhez.

2012. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én sem félek a vihartól. max kihúzom az elektromos eszközöket, hogy véletlenül se tegyen kárt bennük
2012. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem félek a vihartól, de attól már tartok, hogy becsap a házunkba a villám, kisüti az elektromos eszközöket, ha idejében nem veszem észre, hogy dörög-villámlik, esetleg tűzkárokat okoz.

Egyszer villámlásban mentem haza, és alig néhány méterre csapott egy akkorát a közeli fához a villám, hogy nagyon elgondolkodtam rajta, jobb lenne hazasietni, nehogy engem célozzon meg legközelebb.

2012. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Én imádom a vihart, főleg az előtte lévő hatalmas szeleket. Sokszor érzem hogy szinte feltöltődök egy vihar után.
2012. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek a vihartól. Engem felizgat :D
2012. ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó: szexuálisan? :D
2012. ápr. 12. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a szabadban félek, mikor villámlik, mióta megtudtam, hogy emberbe is belecsaphat.
2012. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!