Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtátok hogy idén 3x lessz...

Tudtátok hogy idén 3x lessz péntek 13?

Figyelt kérdés
Nemtudjátok hogy hány évente van ilyaen?Összefügghet ez a világvége elméletekkel?

2012. ápr. 20. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen és december 21. is péntek tizenharmadikára esik. Nagyon különös...
2012. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Én csak azt tudtam, hogy a "lesz" szót egy sz-szel írjuk. A többi csak jelentéktelen számmisztika. A világvége elméletek pedig nem az ezotériában, hanem a tudományokban magyarázhatóak meg.
2012. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

húsvét és karácsony is

sőt szilveszter is

2012. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem lesz semmilyen világvége!Hihetetlen,hogy hogy lehet elhinni?????20 év alatt már jósoltak pár világvégét,és mindegyiket túléltük!Akkor ezt miért ne élnénk túl?Nyugodjatok meg,2012 után hamarosan fog jönni egy másik világvége,ami ugyanúgy nem fog bekövetkezni,mint az előzőek,de akkor sem kell elszomorodni,mert lesznek még új világvégék,amik ugyanúgy nem fognak bekövetkezni.Nőjetek már fel,és értsétek már meg,hogy ez az egész egy baromság,bár akinek eddig még nem esett le a dolog,hogy ez az egész egy hülyeség,akkor annak hiába magyarázunk,sosem fogja megérteni,de hátha egyszer.
2012. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, és pünkösdhétfő pedig hétfőre esik. ☻
2012. ápr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ráadásúl most dec 21-én nem csak péntek 13. lesz hanem Reptoid invázió is.
2012. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lessz,hanem lesz.Helyesírási szótár.
2012. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ezen kívül a mondat úgy hangzik helyesen, hogy "...13-ára esik/esett." Hiszen ebből kettő már elmúlott.
2012. ápr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát kösz a válaszokat bocsássatok meg a helyesírási hibák miatt de amúgy jót nevettem a hozzászólásokon meg akkor is mikor írtam a kérdést! :D :P De amúgy azt nem tartom kizártnak hogy akármikor bekövetkezhet ez a világvége dolog hisz van azért amit a tudósok sem tudnak pontosan előre megmondani pl: egy vulkán kitörésében sem lehetnek biztosak.Pl: Nem is olyan rég amikor vulkánkitörések miatt állt a légi forgalom azért ha ezt csinálná több száz vulkán az már nem lenne olyan könnyen kezelhető.:) Vagy egy őrült atombombákkal kinyír mindenkit és kész.XD
2012. ápr. 21. 06:57
 10/12 anonim válasza:
Őrültek mindenhol vannak, és még atomfegyverük is van, lásd Észak-Korea...
2012. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!