Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért nézek a digitális órára...

Miért nézek a digitális órára mindennap pontosan 18:48-kor?

Figyelt kérdés
Most is, az előbb, és már több éve!
2012. ápr. 22. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mert dec. 21-én pontban 18:48-kor jön a reptoid invázió.. és te megérzed, lehet, hogy te is alakváltó reptoid vagy csak még nem tudsz róla.. ki kellene derítened!
2012. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindig sejtettem, theeee nharaghúúúhristen!


EVERYDAY I'M 1848IN'

2012. ápr. 22. 18:55
 3/7 anonim válasza:
mercsakazért.
2012. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én is ilyen vagyok. Rengetegszer előjön a 18:48 kombináció. Nincs olyan nap, hogy ne néznék pontban ekkor az órára. De más helyzetekben is ez így előjön. Mondjuk valamilyen oldalon ebben az időben kommentelek, vagy akkor íródott kommenteket nézek teljesen véletlenül.

NAgyon furcsa...:S



13/L

2012. ápr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én általában egész órára nézek oda. Pl: éjjel néha automatice felébredek és mondjuk kereken 3:00 órakor nézem meg. Vagy a másik a 22:22. Ez is 98%-ban bejön, hogy pont a szememmel elkapom a pillanatot :D
2012. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Ez ugyan az a hatás mint mikor lefekszel, és tudod hogy 9kor kelned kell, és láss csodát 9:00-kor kinyitod a szemed.
2012. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert a biológia órád érzékeli ezt az időt, úgy mint mikor reggel felkelünk időben ha tudjuk hogy felkell kellni.
2012. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!