Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen állatokat hívnak a...

Milyen állatokat hívnak a táltosok, amikor az itt maradt szellemet küldik el? Létezik a fekete madár, ami a halál előtt berepül? Mit tudtok róla? Ezek a dolgok mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Dédanyám mesélte a halála előtt, hogy látta, ahogyan egy fekete madár nekiszáll az ablaknak. Nagynénim, akiről egy táltos megállapította, hogy szellem van rajta, szintén mesélte, hogy hozzá is berepült a fekete madár. Teli volt léggyel, meg sok bolhával. A macska amikor meglátta a nagynénimet, akkor hanyatt homlok menekült ki, pedig nagy kedvenc, és soha nem bántotta.

2012. ápr. 25. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de ekkora hülyeséget még nem olvastam, pedig gykorlott fórumozó vagyok.
2012. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem haragszom, mert én is dettó ugyanezt mondtam, amíg meg nem tapasztaltam ezeket.
2012. ápr. 26. 01:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A táltosok már ezer éve meghaltak. Ma már csak szélhámosok hiszik annak magukat.
2012. ápr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Diavolino44 ***** válasza:

Nem pont ezer eve. Meg Matyas kiraly idejeben is volt szakralis uralkodoja a magyaroknak.


Nekem amugy nagyon tetszik a regi magyar samanizmus! Nem a mai muanyag samanizmusra gondolok. S el tudom hinni hogy mindenki van egy ^totemallata^. Lehet dedmamadnak pont egy fekete madar volt. Nekem a solyom motivum az ami az eletem soran ^kisert^

2012. ápr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezek valós tapasztalások, a probléma a bibliás-, keresztény stb. szellemmel van, az rontotta le a valós tapasztalásokat,

azzal a céllal, hogy egy abszolút beavatatlan és beavathatatlan, ostoba, butított, fanatizált tömeget alkosson a társadalom 99%-ából.

2012. máj. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!