Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kedvelt téma, világvége?

Kedvelt téma, világvége?

Figyelt kérdés

Nem hiszek benne, DE!


Ugye ott az a vonzás törvénye dolog, hogyha valaki sokat gondol valamire/valakire az bejön illetve találkozik azzal az emberrel.


Na tehát ha a világon a 9 milliárd emberből csak 1 milliárd gondol a világvégére akkor a kollektiv energia csak bevonz valamit. Valaminek történnie kell. Nem jól gondolom?


2012. máj. 7. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A 9 milliárdtól azért messze van még a népesség.

De legyen a példád szerint. Sokkal többen mondják azt, hogy nem lesz világvége, és még többen vannak, akiket abszolút nem érdekel a téma. Tehát hiába gondol 1 milliárd arra, hogy mind meghalunk, ha a többi 8 milliárd (a te példád) szerint semmi sem lesz, vagy nem is érdekli.

2012. máj. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Úgy legyen. Csak elgondolkodtam ezen a nagy álmatlanságomban.
2012. máj. 7. 01:53
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy 7 milliárdan vagyunk... eh, aludnom kéne, nem gyakorizni :)
2012. máj. 7. 01:59
 4/13 anonim ***** válasza:
a vonzás törvénye szerint nem elég gondolni rá, hanem akarni is kell, ennyien meg azért csak nem köcsögök a 7 milliárdból :D
2012. máj. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszel a világvégében, de a vonzás törvényében igen? Ejj micsoda válogatós ezoterikus vagy. :D
2012. máj. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1. Ezért mondja a Biblia: "Legyen néked a te hited szerint"

2. Erre mondja az ezoterikus: Legyek a megfelelő időben a megfelelő helyen

3. Ezért mondom én: mindenki azt kapja, amit kíván! E tekintetben az egyik ember életében lehet, hogy lesz katasztrófa, másik pedig észre sem veszi a változásokat, max. majd a hírekben hall róla.

2012. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én nem félek a világ végétől.....én ott lakom! :)
2012. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 1 milliárd ember hisz a világvégében, akkor az rengeteg pszichikus pusztító energiát halmozz fel, és talán ezen a napon lehetséges is lennének nagyobb természeti katasztrófák pont ezért, viszont világvége sose lesz, a világ mindig létezett, és létezni fog ebben a formában.


„Több ember egyesített gondolatainak hatalma mindig erősebb, mint különálló gondolataik összessége: így eredményeik sokkal erősebben reprezentálják akaratukat.”

-Arthur E. Powell ezredes: Az asztráltest és más jelenségek (1927)

2012. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Világvége csak nem lesz, max ha összeroppan az univerzum.

Esetleg a bolygónknak lesz vége, miután nekiszáguld valami és darabokra töri, vagy valami nagyobbal ütközünk, és bár egyben marad a bolygó, de minden élet kipusztul rajta.

2012. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na, ezek jó és teljesen ésszerű válaszok, köszönöm.


Ami meg a válógatott ezoterikusságomat illeti, nos egyrészről nem vagyok ezoterikus :).


Másrészről meg abban hiszek amit már tapasztaltam. A vonzás törvénye már rajtam is segített, de világvégét csak a filmekben láttam.


Hiszek a szellemekben, mert már kerültem kapcsolatba velük, ugyanakkor ufot nem láttam, ezért cinikus vagyok velük kapcsolatban.

2012. máj. 7. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!