Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Komolyan vannak reptoidok itt...

Komolyan vannak reptoidok itt a Földön?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert hogy sok ilyen kérdés van itt Gyakorin, a reptoidokkal kapcsolatosan...:S
2012. máj. 7. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem . Ez az egész reptoidos dolog vagy az ezotéria agy a humor kategória kitalációja .
2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A Reptoidok ősidők óta lakják a bolygót. Az aszterodiabecsapódásnak mondott összecsapásban melyben genetikai bombát vetettek be ellenük a galaktikus föderáció és a plejádi erők, költöztek a föld alá. egyre erősebb a befolyásuk a földön és mivel meggyengült a galaktikus federáció így decemberben átveszik a hatalmat a bolygó felett. Nehéz őket felismerni mert olyanokmint az emberek, alakváltók.
2012. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahha... értem... én meg valószínűleg akkor Terence Hill vagyok ugye?:'D
2012. máj. 7. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan vannak itt reptoidok a Földön, de majd úgyis megtudod december felé...
2012. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És meg fognak minket támadni? :D
2012. máj. 7. 21:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem , leitatnak tablettás borral és letörik a farkad !
2012. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg amugy a II dik jót ès igazat mondot
2012. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen már be férkőztünk minden hová humán már csak a fő anyahajóra várunk és mind el pusztultok
2012. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok.
2012. jún. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!