Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » összetörtem egy tükröt, most...

összetörtem egy tükröt, most balszerencsés leszek ez igaz? Normális válaszokat kérek!

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondold végig logikusan az egészet.

Milyen következményei lehetnek egy tükör összetörésének ?

Mit tehet az a tükör ami balszerencsét okoz ?

Tudod egyáltalán mi az a tükör ?

Semmi mágikus nincs benne, egy mezei gyárban mezei munkások készítik.

2012. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Én már egy tucat tükröt összetörtem, és még sosem volt balszerencsém. Ez csak egy babona. Ha beképzeled, hogy márpedig balszerencséd lesz, akkor persze generálni fogod a rossz helyzeteket, de önmagában nem lesz semmi gond. Nyugi. :)
2012. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

huhh köszönöm a válaszokat !

nagyon megnyugtattatok,

azért ijedtem ettől meg mert tavalyy i összetörtünk egy tükröt és a nagymamám korházba került..

később baleset után apum is :/

de most megnyugodtam!

2012. máj. 22. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudnád én már hány tükröt összetörtem, két balkezes vagyok, de utána nem történt semmi balszeremcse. :-)
2012. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyelj, gondolj bele. A babona úgy mondja: ha összetörsz egy üveget 7 esztendő balszerencse sújt reád. De mivel te összetörés során sok sok kis üveget hoztál létre, annyiszor 7 év szerencse üti a markodat! Minden csak felfogás kérdése, mint ez is : http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__2989..
2012. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem leszel, kivéve ha annyira félsz tőle hogy az leszel, hogy produkálod magadnak a balszerencsét. Az elméd kétélű fegyver. Legyőzhetsz vele súlyos betegségeket, de iszonyatosan ramaty életet is generálhatsz vele. A tükör összetörése nem jelent mást, mint hogy venned kellene egy újat. Ha félsz tőle, akkor viszont valóban balszerencsét hoz. De nem a tükör, hanem a félelmed miatt.
2012. máj. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!