Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem lehet? Még kirándulni...

Szellem lehet? Még kirándulni volt 2012. 05.18-tól 2012. 05.21-ig és a 20-adika nagyon félelmetes volt ott a szálláson!

Figyelt kérdés

Elmentem vécére(ugye bátorságot fogtam magamon mert nem mertem eddig egyedül soha. Mikor ugye elvégeztem a dolgom

kinyitottam a wc ajtaját és ott állt előttem valaki persze azonnal hátra ugrottam és pislogtam, de utána már nem volt ott!Utána elmeséltem a többieknek akik nagy nehezen hittek nekem mikor vissza mentünk a wc-re látták hogy tényleg oltva maradt a villany és nyitva az ajtó!úgy ahogy hagytam csak talán beljebb lett vmivel csukva.És amikor elmesélték a többieknek, volt aki hitt nekem, volt aki nem!Van egy barátnőm Dominika és ő elmesélte hogy 1-2 hete ő meg a testvérei egy olyan szellemmel álmodnak akinek állig érő fekete haja van belelóg a szemébe és köntöst hord.És ez úgy mondta el nekem hogy nem is meséltem hogy én milyet láttam!De pont ilyen volt!Utána amikor oda néha bementünk...oktalanul leesett a kilincs pedig senki nem volt a közelében, amikor zuhanyoztunk bezártuk az ablakot és meg is húzkodtuk hogy ne nyíljon ki, de kinyílt és magától becsukódott, aztán amikor egy fiúval bementünk akkor elkezdett valami csörögni a wc-ből megéztük mi az de mikor benyitottunk nem volt ott senki/semmi!Utána kint hintáztunk és senki nem is volt az ajtó közelében, de kiesett a kilincs megint.És mikor vissza nyomtuk kiesett 2xés harmadjára sikerült vissza rakni.Amikor egy szülő bejött velünk mert megunta a hisztit mindenhova befényképezett, de amikor bementünk a zuhanyba(lányokéba) egy árnyék suhant el a fiúk zuhanyánál pedig más nem volt bent!

A fényképeken amit a szülő készített nem volt rajta semmi...pedig lehet hogy volt csak meg kellett volna nézni nem csak ránézni és nincs is rajta semmi slussz passz.


Szóval megeshet hogy követhetett hazáig valamelyikünket?


2012. máj. 23. 13:06
 1/2 anonim válasza:
Nem, ez csak a klotyómanó volt.
2012. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
klotyómanó XD
2012. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!