Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban hogy minden...

Hisztek abban hogy minden okkal történik? Hogy vannak olyanok akiknek az életedbe kell hogy legyenek és vannak olyanok akik elmennek? És ha sikerült elmenniük, akkor nem szabad őket visszahívni? Hisztek az ilyen dolgokban?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 14:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy elmennek , hogy meghalnak. Hanem kisétálnak. Azt mondja egy vers is , "ha valaki elment és el tudott menni , nehezen akarva , de el kell feledni. Ha valaki elment , ne hívd vissza , a megsárgult levél nem lesz többé tiszta".
2012. máj. 27. 14:34
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

Én hiszek,mert velem már történt ilyen :D

Meg mellesleg az Úr megadja neked azt,amit megkell kapnod.Szóval ezzel ne törődj :D

Hogy visszahívni...az már csakis a te döntésed.

2012. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

én hiszek benne,és biztos,hogy az Úr úgy rendezi,hogy neked a legjobb legyen.

még akkor is így van amikor ezt nem igazán tudod elhinni mert nagyon fáj a szíved valaki vagy valami miatt.

hát a visszahívás az sok mindentől függ,szerintem ezt is érzi az ember és itt az érzelmek mellett azért az észre is kell hallgatni mert pl. nem kéne ugyebár egy olyan embert visszahívni az életebe aki megcsalt megalázott stb.

ha meg visszahívod és mégis rosszul tetted még mindig van lehetőséged,hogy változtass rajta.

2012. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Természetesen.


Minden találkozás és ismeretség a fejlődés lehetőségét rejti magában. Van azonban, hogy egy kapcsolat nem jelent többé fejlődést, az emberek új célokat találnak, és új irányba indulnak.

Ezt nem szabad bánni. Értékelni kell az időt, amit együtt töltöttetek, bármilyen is volt a kapcsolat, és követni a saját utad tovább.

2012. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!