Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez már több mint ijesztő!?

Ez már több mint ijesztő!?

Figyelt kérdés

régebben voltak megérzéseim amik pár alkalommal be is jöttem,de ezek a megérzések mára szinte minden naposak lettek és MIND BEVÁLT AZ ELKÖVETKEZENDŐ 1-2 NAPBAN!

mint pl:- arra gondoltam h jaj de jó mien régen késett a vonat, erre aznap késett 1 órát

vagy mien rég volt beteg a barátnőm, erre másnap nem jött be a suliba mert lebetegedett

vagy az h mien rég volt depis erre másnap tiszta depressziós és rosszkedvű

vagy mien rég romlott el a gépem másnap pedig nem tudom bekapcsolni...

vagy de rég vesztem össze anyámmal, másnap ordibálunk egymással

és még sorolhatnám...

nagyon ilyesztő és nem tudom mit kezdjek vele!

van valaki esetleg aki ugyan így van vagy csak én vagyok ilyen? vagy tudtok valami tanácsot írni?

és kérlek csak az válaszoljon aki normális választ ad és nem cseszeget!! nagyon fontos!! ><"


2012. jún. 1. 18:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

igen leszarom mert itt nem a helyesírás a lényeg hanem a tartalom -.-

és nem hiszem h puszta véletlen lenne ugyanis vagy 20 ilyen eset nem történik meg zsinorban -.-

2012. jún. 1. 20:33
 12/19 Napkiraly ***** válasza:
nem véletlen van,nekem is vannak ilyenek és működnek. Használd ki
2012. jún. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyetlen egy magyarázat van erre:


Kamu

2012. jún. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Napkiraly ***** válasza:
100%
általában szkeptikus troll vagyok,de ezek tényleg működnek. Pl tegnap reggel gondolkoztam mi lehet az elcseszett kafetériámmal,hazaértem és ott volt a szécsényi zabajegy a postaládámban.
2012. jún. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként: igenis a helyesírás a lényeg, mert az azonnal minősíti a tartalmat is. Ne paprikázd fel magad, amikor szóvá teszik ezt: hacsak nem vagy diszlexiás, figyelj oda. Hidd el, nem az tesz igazán egyénivé, ha megrántod a vállad, és leírod, hogy "ilyesztő"..."mien". (Ezzel a legkevésbé akarok neked rosszat).
2012. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem kamu -.-

Ès igen diszlexiás vagyok, ezért is húzom fel magam rajta

2012. jún. 2. 12:01
 17/19 anonim ***** válasza:

Figyelj..ha diszlexiás vagy, akkor megértelek és elnézésedet kérem, sőt: ebben az esetben nem is rossz az a teljesítmény, amit nyújtasz. Abban is biztos vagyok, hogy még fejleszthető is lesz.

Most komoly választ szeretnék neked adni. Két eset lehetséges: vagy az, hogy minden történés a véletlenek sorozata volt (mert van ilyen! Velem is előfordult nem is egyszer..kicsit olyan, mintha az élet játszana velünk) - vagy, esetleg, tényleg van benned egy másoknál fejlettebb érzékenység a "pre-percepcióra" (előre-megérzésre). Még ha így is volna, tartsd különleges adottságnak - és ne ijedj meg tőle. Nem biztos ám, hogy kizárólag rossz előérzeteid lesznek..figyelj a jókra is.

Egyébként, tudod, én is megfigyeltem: ha eszembe jut egyszer-egyszer, hogy - mondjuk - milyen régen jól működik már a billentyűzetem..a mosógépem, vagy milyen jó a telefonom akkuja - hát szinte biztos, hogy másnapra "bedöglik". Én ezt azzal könyvelem el, hogy...peches vagyok (te pedig légy szerencsés!)

2012. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
A "mien" az nem a diszlexia jele...és az se, h egyik helyen még ijesztő, másikon már ilyesztő...Amúgy ezzel nem tudsz mit kezdeni, nem te irányítod. Velem is volt már ilyen, és szerintem pl egyáltalán nem ijesztő. Ezt hívják hatodik érzéknek, és akik azt írják ez a vonzás törvénye, tévednek, mert annak az a lényege, hogy nagyon koncentrálsz valamire, és bevonzod magadnak, míg a kérdezőnek csak random eszébe jut egy dolog, tehát megérzi mi fog történni.
2012. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

El tudjátok képzelni??

Gondolkozik:A házi nehéz, de lesz szünet szerencsére..Milyen régen veszekedtem anyámmal..

2013. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!