Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Néha vannak olyan halucinációi...

Néha vannak olyan halucinációim mintha fehér fényebihalak mászkálnának a képben, közben az agyam teljesen lezsibbad, aztán csak bambulok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
reggeltől estig történnek az ilyenek, havonta 2 alkalommal kb... Meditálni rendszeresen szoktam, ugyanakkor használom az agykontrollt is.

2012. jún. 4. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Üvegtesti homály, és nem kell összekötni az ezotériával.
2012. jún. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Sok a üvegtest a szemfolyadékban, akár csak nekem. Pl ha egy fehér tárgyra nézek, vagy a felhőkre, akkor ilyen vonalakat látok jobbra-balra menni. Nincs ebben semmi ezotérikus. Nagyon sok ember lát ilyet.
2012. jún. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel földönkívüliek költöztek az agyadba.
2012. jún. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első kettő jól mondja, a harmadik viccel.
2012. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2012. jún. 4. 15:38
 6/7 A kérdező kommentje:

Neem, ez nem üvegtesti homály.

Ezek fényesek, ide-oda flangálnak de nagy sebességgel.

Voltam egy helyen, és azt mondták hogy a földnek az emelkedő rezgéseit észlelem..

2012. jún. 4. 15:41
 7/7 Filinger Artemisz ***** válasza:
Én amikor a felhőkre nézek akkor buborékok vannak, de néha meg fénylő fejű ebihalak vannak amik csillámport húznak maguk után. (: Ez cukin hangzik :)
2012. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!