Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Spirituális sátánisták feltehe...

Spirituális sátánisták feltehetnék pár kérdést?

Figyelt kérdés

Magam is spirituális sátánista vagyok és szeretnék találni másokat is akik ezt űzik és el tudnék velük beszélgetni :)

(kérem a szkeptikusokat a trollokat és egyéb vicceskedvü unatkozó kilencéves egyedeket hogy kíméljenek, köszönöm szépen)



2012. jún. 4. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmi értelme belemerülni a témába. Jó magam beleástam magamat ismerkedtem is meg személyesen ilyen emberekkel. Nem leszel tőle se jobb se bölcsebb se erőseb se okosabb. de még is azt mondom neked több igazság és emberség van a sátánizmusban mint a kereszténységben. A smileyt kérlek hanyagold.
2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd Bush-ékat:

[link]

2012. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Két vagy több éve gyakorlom a sátánizmust, és ha átesel egy ponton akkor jobb és teljesebb lesz az életed, nem oktatásra van szükségem hanem "társakra"
2012. jún. 4. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez a nap kérdése :D:D:D Majdnem elhittem, de aztán a kommentedből kiderült, hogy kamu :D De tényleg jól játszottad. :D
2012. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu, tényleg komoly, csak fura a stilusom.
2012. jún. 4. 17:37
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Akkor viszont sajnállak. Nehéz életed lehet, ha ebben képes vagy hinni.
2012. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem az, de nem részletezném, aki nem akar hinni, aki szkeptikus, annak most nem érdekel a véleménye (fent is megemlítettem és nem tudom miért olyan nehéz betartani egy kérést)
2012. jún. 4. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én az első válaszoló vagyok működik a Hungarian Satanic legion meg facebook még egy csoport valami Lucifer néven. Ezekbe benne voltam én is az egyiknek társalapítója a másiknak meg ötletet adtam hogy a honalp után csinálják meg. De én végeztem vele egy életre örökre. Nincsen és nem is lesz semmiféle isteni lény.
2012. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
...ha tudnád hogy a sátán micsoda, akkor nem beszélnél sem te, sem mások ilyesmit...az a baj, hogy belekontárkodik az ember olyasmibe, amit nem ért, de azt hiszi érti!!...és persze így bajba kerülhet (mondjuk valóban megőrül, mert egy ördög megszállja (és itt akik ezt nem hiszik azoknak írom, ne gondolják, hogy azért mert nem hiszik "megúszhatják" az ilyen "játszadozást"...bizony hatással van az ember túlvilági életére, és inkább rosszal, mint jóval...
2012. jún. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

arjuna... Ha nem merültél még bele, akkor nem tudod, hogy milyen. Én is voltam a "túloldalon". De ugye ahogy a mondás tartja, "ismerd meg az ellenséged". Én is így tettem, és már nem "ellenség". Sarlol, bejelöltelek face-en.

Üdv a fórumról.

2012. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!