Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti hogyan értelmeznétek?

Ti hogyan értelmeznétek?

Figyelt kérdés
"Szenvedélyesen követem a céljaimat és megszabadulok a testtől, amit szerettem!"
2012. jún. 5. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
megölöm az exem és utána megdugom XD
2012. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A célja, hogy Istenhez minél közelebb jusson, ezért eldobja a testét,nem foglalkozik többé vele.
2012. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dakonak szolitom, megolom es megdugom xD
2012. jún. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ennek valami vallásos vonulata.van. A romlandó testért és a pillanatnyi élvezetekért ne áldozd be az örök életed, áldozd be a romlandó, halandó tested, ami úgyis halálra van kárhoztatva, és élj örökké.
2012. jún. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Én nem vallásos formában, inkább úgy értelmezném, hogy az ember kitűz maga elé egy célt és mindent még önmagát feladva is küzd érte. Vagy pedig úgy, hogy az ember meg akar halni önkezűleg, mert elszánt. Erről mi a véleményetek?
2012. jún. 6. 00:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, valahogyan így kell értelmezni
2012. jún. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez semmiképp nem öngyilkosság.


Azt jelenti hogy bár örömet nyújtott a kötődés az anyagi testéhez, az anyagi világhoz, hajlandó feladni a céljaiért, a fejlődésért, mert ez az útja annak, hogy tovább léphessen.

Le kell küzdeni a ragaszkodást az iránt, ami csak pillanatnyi, ami csak illúzió, hogy a valódi dolgokat láthassa és tapasztalhassa.


Nem öngyilkosság, a testtől megszabadulás csak képletes értelmű. A ragaszkodás legyőzése a cél.

2012. jún. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit van neki sátánista beütése is, ha azt nézzük hogy hiába szabadul meg a testtől amit szeretett, a maga céljait követi, és szenvedéllyel, tehát heves érzelmekkel. Persze ez csak egyféle értelmezés. Kapásból jut nekem is eszembe vagy három.
2012. jún. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!